Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ transportation track aluminum strip ] mecz 151 produkty.
1060 1235 1145 3004 5052 8006 8011 Folia aluminiowa Rolka Folie aluminiowe Papier
| Słowo kluczowe: | 8011 folia aluminiowa (folia aluminiowa rolka folii aluminiowej papier) folia aluminiowa 3004 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
8079 8006 Papier Folia aluminiowa Jumbo Opakowania do żywności 11 mikronów 35 mikronów Folia aluminiowa Jumbo Roll
| Słowo kluczowe: | Papier folia aluminiowa, folia aluminiowa 35 mikronów, folia aluminiowa 1235 Jumbo Roll Food Packagi |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Rolki z folii aluminiowej z serii 5 \ 6 Taśma przemysłowa do użytku domowego Folia 1600 mm
| Nazwa: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (zgodnie z wymaganiami klienta) |
Rolki folii aluminiowej Jumbo 1235 3003 5052 8006 8011 Rolka z folii aluminiowej Food Grade
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Rolki z folii aluminiowej 1235 3003 5052 8006 8011 Rolka z folii aluminiowej Food Grade
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
00,7 mm 0,5 mm 1050 H14 H24 Aluminiowa cewka do izolacji termicznej Aluminiowa skóra
| Stopy: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0,5-200 mm |
Aluminiowe złote arkusze 0,6 mm Malowana aluminiowa blacha dachowa powlekana kolorem
| Słowo kluczowe: | wężownica aluminiowa powlekana kolorowo, wężownica rynnowa z białego aluminium, wstępnie pomalowana |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
1100 1060 3003 3105 1,2 mm 2 mm 3 mm grube płyty aluminiowe do znaków drogowych
| słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003 h14, blacha aluminiowa 3105, płyta aluminiowa o grubości 16 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1100 1050 1060 3003 3105 Polerowanie Aluminiowa płyta krążkowa Płyta aluminiowa do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | koło aluminiowe 3003, 1060 okrągła tarcza aluminiowa (okrągła aluminiowa płyta aluminiowa) |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
1mm 1.3mm High Reflective Polished Mirror Blacha aluminiowa Reflektor cewki Blacha aluminiowa
| Nazwa produktu: | polerowana aluminiowa blacha lustrzana, aluminiowa płyta 1 mm lustro, aluminiowa blacha odbłyśnikowa |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Hartować: | O-H112 |

