Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ transportation track aluminum strip ] mecz 151 produkty.
Pojemnik z folii aluminiowej o pojemności 750 ml
| Nazwa: | 2-komorowe pojemniki na żywność na wynos |
|---|---|
| Materiał: | 3003 3004 8011 |
| Rodzaj: | Płytka |
12mm 20mm gruba aluminiowa płyta aluminiowa gruba płyta 6061-T6 Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 6061-t6 (płyta aluminiowa gruba płyta aluminiowa o grubości 20 mm) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
1050HO A3003 Okrągły aluminiowy dysk Okrągły dysk Aluminiowa blacha Pan Aluminiowy dysk do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | 1050HO aluminiowe koło aluminiowe, blacha aluminiowa, dysk aluminiowy do naczyń kuchennych |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
3105 3003 H14 Blacha aluminiowa 1,2 mm 4 mm 7 mm 16 mm Gruba blacha aluminiowa do znaków drogowych
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003 h14, blacha aluminiowa 3105 (blacha aluminiowa do znaków drogowych) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
0,8 mm 1,5 mm niestandardowa wytłaczana aluminiowa blacha diamentowa 4 x 8 aluminiowa płytka kontrolna
| Nazwa produktu: | Tłoczona blacha aluminiowa o grubości 0,8 mm, aluminiowa płyta kontrolna 4x8, aluminiowa płyta rombo |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
T351 Pan Colored Coat Aluminiowa tarcza H18 Wykończenie młyna do kuchenki
| słowo kluczowe: | tarcza aluminiowa do polerowania, okrąg aluminiowy 30 mm, okrąg aluminiowy z podstawą indukcyjną do |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
Rolka folii aluminiowej 8011 do użytku domowego H112 Miękka folia aluminiowa Jumbo
| słowo kluczowe: | 8011 Folia aluminiowa rolki folii aluminiowej , Rolki folii aluminiowej Jumbo |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Aluminiowa cewka 1060 Aluminiowa rolka 6061 5052 Aluminiowa cewka Rolka blachy aluminiowej
| Słowo kluczowe: | rolka aluminiowa 5005 5052, cewka aluminiowa 5005 h24, cewka aluminiowa 5005 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Aplikacja: | pokrycia dachowe, sufity, okładziny, rynny, ściany elewacyjne itp. |
Rolki z folii aluminiowej Food Grade 1060 3003 5052 8006 8011 Do zastosowań medycznych
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Papierowa folia aluminiowa Cena za kg 1235 5052 Folia aluminiowa do pojemników na żywność
| Słowo kluczowe: | folia aluminiowa, folia papierowa, folia aluminiowa, folia aluminiowa 1235 |
|---|---|
| Pozycja: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |

