Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ transportation track aluminum strip ] mecz 151 produkty.
3004 5052 8006 Hurtowa rolka z folii aluminiowej przemysłowej 0,2 mm
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 3004 (przemysłowa rolka z folii aluminiowej) (folia aluminiowa 5052) |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
5052 8011 Duża rolka folii aluminiowej do kolby klimatyzatora
| Słowo kluczowe: | 8011 duża rolka z folii aluminiowej, 5052 folia aluminiowa |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Rolka folii aluminiowej do budynków metalowych 3003 H46 Folia aluminiowa Duża rolka
| Słowo kluczowe: | Rolka z folii aluminiowej 3003, folia aluminiowa H46, rolka z folii aluminiowej do konstrukcji metal |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Szerokość: | 10mm ~ 1500mm |
5052 Rolka folii aluminiowej 0,6 mm 0,8 mm Jumbo z folii aluminiowej
| Słowo kluczowe: | 5052 Folia aluminiowa Jumbo Roll, Folia aluminiowa 5052, Folia aluminiowa 0,6 mm |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Gęstość: | 0,006 mm ~ 0,2 mm (zgodnie z wymaganiami klienta) |
Fabryka w Chinach 8011 5052 Rolka folii aluminiowej Cena Folia spożywcza Aluminiowa rolka Jumbo
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
1050 3003 8011 Folia aluminiowa Jumbo Roll Food Grade 500 mm Medical
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 1050, rolka folii aluminiowej 8011, folia aluminiowa 3003 |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Gęstość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
0.2-8mm Kolorowy Aluminiowy Zwoj Rolkowy Lustrowy Zwoj Aluminiowy Do Włoki
| Miejsce pochodzenia: | Hennan China (kontynent) |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-21 dni od potwierdzenia zamówienia |
| Nazwa handlowa: | Yongsheng |
Blacha dachowa Aluminium 1mm 0.5mm Grubość Stopu 1050 1100 3003 3105 Arkusze aluminiowe
| słowo kluczowe: | 3105 blacha aluminiowa blacha dachowa aluminiowa , aluminium 1050 1100 3003 stop |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Arkusz cewki aluminiowej 5754 5052 5083 6061 6083 Płyta ze stopu aluminium 8 x 4 blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 8 x 4 (blacha aluminiowa 5754, blacha aluminiowa 5052) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Grubość 1 mm 0,5 mm Blacha dachowa Stop aluminium 1050 1100 3003 3105 Arkusze aluminiowe na dach
| słowo kluczowe: | blacha dachowa aluminiowa, blacha aluminiowa 3105, stop aluminium 3003, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

