Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ transportation track aluminum strip ] mecz 151 produkty.
H14 Naczynia Aluminiowa płyta 1070 Aluminiowa blacha odblaskowa ASTM B209
| słowo kluczowe: | aluminiowa tarcza do naczyń kuchennych, okrągła płyta aluminiowa, 1060 aluminiowa tarcza okrągła, |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
Pudełko pojemnikowe Pudełko pojemnikowe Aluminiowe pokrycie prostokątne Pojemnik z folii aluminiowej
| Materiał rzędu: | 3003 3004 8011 itp |
|---|---|
| Hartować: | O |
| Rodzaj: | Prostokąt, okrągły, kwadratowy itp. |
Niestandardowa blacha aluminiowa ze stopu aluminium 8011 H14 H24 na gorąco do kapsli i grzejników
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa (8011 blacha aluminiowa) dostawca blach aluminiowych |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | 8011 |
Blacha dachowa ze stopu aluminium Aluminium 3003 3105 3xxx Blacha aluminiowa na dach
| Słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 3105, blacha aluminiowa 3xxx 3003, blacha aluminiowa na dach |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
8006 8021 8079 Rolka folii aluminiowej 11 mikronów Duża rolka folii aluminiowej
| Słowo kluczowe: | 8021 folia aluminiowa, 8006 cena rolki folii aluminiowej, folia aluminiowa 11 mikronów |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
5051 5083 6061 Blacha aluminiowa gruba 02mm 03mm 04mm 05mm 07mm 08mm
| słowo kluczowe: | płyta aluminiowa 5051 5083 6061 (gruba blacha aluminiowa 03 mm 04 mm 05 mm , blacha aluminiowa 08 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 3003 8011 2,0 mm 4,0 mm Aluminiowa cewka w rolce Aluminiowa cewka dachowa
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa 8011, Cewka aluminiowa 3003, Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 3003 3005 3105 Polski okrągły dysk Aluminiowy okrąg Aluminiowy dysk do naczyń kuchennych
| Słowo kluczowe: | 3003 3005 3105 Koło aluminiowe, 1050 1060 1100 Tarcza aluminiowa, Koło aluminiowe do naczyń kuchenny |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Grubość: | 0,3 MM-6,0 MM |
Aluminiowa blacha dachowa w Nigerii Aluminiowa cewka dachowa o grubości 0,5 Mm
| słowo kluczowe: | aluminiowa blacha dachowa, aluminiowa rolka dachowa o grubości 0,5 mm, najlepsza aluminiowa blacha d |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1100 3003 1050 1060 3005 3105 Polski okrągły dysk Aluminiowy okrągły dysk do naczyń kuchennych
| słowo kluczowe: | 3003 3005 3105 Koło aluminiowe ,1050 1060 1100 Dysk aluminiowy ,Kółko aluminiowe do naczyń kuchennyc |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |

