Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ transportation track aluminum strip ] mecz 151 produkty.
Grubość 0,5-6 mm Płyta aluminiowa 1050 1060 3003 5052 5754 5083 A6061 T6 Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | 6061 blacha aluminiowa (płyta aluminiowa 5052 5083 6061, grubość 2 mm 6061 t6 płyta aluminiowa) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 1050 1100 Pvc Malowana powłoka Kolor Blacha aluminiowa Powlekana kolorem cewka do rynny
| słowo kluczowe: | blacha aluminiowa powlekana pcv, rynna cewki powlekana aluminium, cewka powlekana kolorem aluminiowy |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000, seria 6000 |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Sufit 5083 6061 Płyta ze stopu aluminium 4x8 Konstrukcja do budowy
| słowo kluczowe: | 3003 płyta aluminiowa (stop aluminium 5083) cena blachy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Naczynia Aluminiowy Dysk 1050 1060 Aluminiowy Okrągły Okrąg
| słowo kluczowe: | 3003 aluminiowy okrąg, chiński okrąg aluminiowy, aluminiowa płyta okrągła |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
8011 Alloy Food Grade Jumbo Folia aluminiowa Rolka laminowana
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa Jumbo Roll, Walcarka do folii aluminiowej, Folia aluminiowa ze stopu spożywczego 80 |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, folia aluminiowa do pakowani |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Odporność na korozję Cewka z folii aluminiowej 11 mikronów do kuchni
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 7 mikronów, folia aluminiowa z folii papierowej, rolka z folii aluminiowej do kuchn |
|---|---|
| Stop: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Aluminium klasy morskiej 5052-h32 5005 H34 H14 Płyty aluminiowe 3 cm Gruba blacha aluminiowa 15 mm
| Słowo kluczowe: | Aluminium w klasie morskiej 5052-h32, płyty aluminiowe o grubości 3 cm, arkusze aluminiowe o grubośc |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Stop aluminium 5052 5083 5754 Grubość blachy 4 mm 25 mm Płyta aluminiowa Arkusz cewki aluminiowej
| Nazwa: | blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Papierowa folia aluminiowa Rolka Cena za tonę Folia aluminiowa 35 mikronów do pojemników na żywność
| Słowo kluczowe: | 35 mikron folia aluminiowa, cena rolki folii aluminiowej, folia aluminiowa do pojemników spożywczych |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
8006 8011 8021 8079 Folia aluminiowa Rolka papieru Folia aluminiowa spożywcza do pakowania żywności
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa klasy spożywczej , Rolka papieru z folii aluminiowej , Folia aluminiowa do pakowani |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |

