Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ transportation track aluminum strip ] mecz 151 produkty.
5A02 Folia aluminiowa Jumbo Roll do żywności 560Mpa H112 Temper
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa do żywności , Papier z folii aluminiowej , Folia aluminiowa Jumbo Roll |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Folia aluminiowa Folia aluminiowa Pojemnik Folia Jumbo Folia aluminiowa Cena rolki
| Słowo kluczowe: | folia aluminiowa do pojemników,folia aluminiowa na zamówienie,folia aluminiowa w rolce cena |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Arkusze folii aluminiowej do żywności z folii aluminiowej Rolka z folii aluminiowej Folia aluminiowa do pakowania żywności
| Słowo kluczowe: | rolka z folii aluminiowej, folia aluminiowa, folia aluminiowa do pakowania żywności, |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
3003 3004 8011 Wykorzystywany jednorazowo garnek z folii aluminiowej z pokrywkami
| Materiał rzędu: | 3003 3004 8011 itp |
|---|---|
| Typowa forma: | Okrągły, można go dostosować |
| Wielkość: | Można dostosować 200+ rozmiarów |
Wielokrotnie używalna, przyjazna dla środowiska, folia aluminiowa 20-200 μm grubość 2,25 lb
| Materiał: | Stop aluminium 8011 H22, gatunek spożywczy |
|---|---|
| Rodzaj: | Pojemnik z folii aluminiowej / miska z folii aluminiowej / taca z folii aluminiowej |
| Folia aluminiowa: | 99,7% czystego aluminium |
1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075 Blacha aluminiowa Płyta Cewka Taśma Folia Rolka
| Słowo kluczowe: | 3003 Blacha aluminiowa ,5005 Blacha aluminiowa ,aluminiowa rolka blachy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Wstępnie pomalowana aluminiowa cewka powlekana kolorem aluminiowa blacha malowana blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | Wstępnie pomalowana cewka aluminiowa ,Cewka aluminiowa powlekana kolorem , Malowana blacha aluminiow |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000, seria 6000 |
| Hartować: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
Ekologiczne 200 + rozmiarów aluminiowej folii pudełko na obiad do opakowań żywnościowych
| Materiał rzędu: | 3003 3004 8011 itp |
|---|---|
| Hartować: | O |
| Wielkość: | Można dostosować 200+ rozmiarów |
1L Okrągłe pojemniki aluminiowe Płytkie pojemniki foliowe z aluminium
| nazwisko: | Okrągły pojemnik z folii aluminiowej o pojemności 1 l |
|---|---|
| Średnica: | 213 mm |
| Pojemność: | 1020ml |
Tłoczona aluminiowa płyta diamentowa 5754 5052 Aluminiowa płyta ryflowana 1050 3003 Tłoczona aluminiowa cewka
| Słowo kluczowe: | wytłoczona diamentowa płyta aluminiowa, aluminiowa płyta w kratkę |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112 |

