Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ transportation track aluminum strip ] mecz 151 produkty.
Naval 5083 5052 Blacha aluminiowa malowana proszkowo H32 H34 do łodzi
| słowo kluczowe: | płyta aluminiowa 5083, stop aluminium 5083, blacha aluminiowa morska, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Aluminiowa płyta ze stopu T351 Temper 12 mm 15 mm do sufitu
| słowo kluczowe: | cena płyty aluminiowej (płyta aluminiowa o grubości 16 mm, płyta aluminiowa 25 mm) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1100 1050 6061 T6 Nieprzywierająca aluminiowa płyta okrągła do garnka do naczyń
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1100 3003 1050 3005 3105 Polski okrągły aluminiowy krążek do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | aluminiowa tarcza okrągła (okrągła aluminiowa 1100 aluminiowa płyta okrągła) |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
7075 8011 4x8 Płyta aluminiowa malowana proszkowo na ścianę elewacyjną
| słowo kluczowe: | Cena blachy aluminiowej 4x8 (cena blachy aluminiowej ,3003 płyta aluminiowa) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Malowana, powlekana kolorem płyta aluminiowa T851 do materiałów budowlanych
| słowo kluczowe: | Powlekana kolorem cewka aluminiowa , Malowana blacha aluminiowa , Płyta aluminiowa do materiałów bud |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000, seria 6000 |
Domowa folia aluminiowa 6 mikronów Jumbo Roll 150m Bezwonne opakowanie
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 6 mikronów ,Importerzy folii aluminiowej ,Folia aluminiowa do pakowania |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
3004 Powlekana kolorem PE cewka aluminiowa T8 Odporność na blaknięcie temperowania
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
T3 Temper 1070 1100 Płyta aluminiowa do architektonicznej ściany elewacyjnej
| słowo kluczowe: | 1100 Płyta z czystego aluminium , De Aluminio Para Camiones dla architektury , Przemysł 1050 1060 10 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
A5052 H32 Cewka aluminiowa o grubości 0,5 mm do pakowania budynków
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1,6 mm aluminium 5052 h32, aluminiowa rolka płyty |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |

