Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ transportation track aluminum strip ] mecz 151 produkty.
Produkcja płyty aluminiowej 6061 Blacha aluminiowa Cena za kg 6082 t6 6061 t651 Płyta aluminiowa
| Słowo kluczowe: | aluminium 6061 t6 grubość 4 mm, arkusz z cewki aluminiowej, aluminium 6061 t4 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1060 8011 O Folia aluminiowa Jumbo Roll Food Grade 400 mm Medyczna folia aluminiowa
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Niestandardowe płyty aluminiowe 6061 T4 6063 6083 5754 5053 A5052 H32 Rolka z blachy aluminiowej
| słowo kluczowe: | niestandardowe płyty aluminiowe, rolka z blachy aluminiowej, blacha aluminiowa a5052 h32, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
1050 1060 1100 3003 HO Okrągły aluminiowy okrąg do naczyń kuchennych Przybory kuchenne i oświetlenie
| Nazwa produktu: | Aluminiowe koło tarczowe (koło aluminiowe 1100, tarcza aluminiowa) |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
Niestandardowa aluminiowa tarcza aluminiowa 25 mm 30 mm do patelni z nieprzywierającymi urządzeniami do gotowania ryżu
| Nazwa produktu: | aluminiowa tarcza 25 mm, aluminiowa płyta do gotowania ryżu, aluminiowe kółko na patelnię nieprzywie |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiowa płyta do naczyń kuchennych i lamp
| Słowo kluczowe: | 1050 1060 1100 3003 Płyta aluminiowa, płyta aluminiowa do naczyń kuchennych i lampek, blacha alumini |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3003 3105 H14 Płyty aluminiowe Blacha 1,2 mm 4 mm 7 mm 12 mm Gruba 4x10
| Słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 4x10, blacha aluminiowa o grubości 7 mm, blacha aluminiowa o grubości 12 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
1xxx 3xxx 5xxx 6xxx 8xxx Seria Diamentowa wytłoczona aluminiowa płyta w kratkę 1,5 mm aluminiowa płyta bieżnika
| Słowo kluczowe: | Wytłaczane aluminium w kolorze diamentu ,Aluminiowa płyta w kratkę ,Aluminiowa płyta bieżnika |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| Marka: | YongSheng aluminium |
Stucco Tłoczona blacha aluminiowa Płyta aluminiowa kontrolna 5005 H34 Aluminiowa płyta diamentowa
| Słowo kluczowe: | Wytłaczana aluminiowa płyta stiukowa ,Aluminiowa płyta kontrolna ,5005 H34 aluminiowa płyta diamento |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| Rozmiar wzoru: | Dostosowane |
7075 T651 Blacha aluminiowa z blachy falistej Aluminiowa blacha dachowa
| słowo kluczowe: | aluminiowa blacha dachowa ,7075 T651 falista blacha aluminiowa , płyta aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, rozwijanie, spawanie, wykrawanie, cięcie |

