Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ transportation track aluminum strip ] mecz 151 produkty.
Przemysłowe rolki folii aluminiowej do użytku domowego / medycznego 0,006 - 0,2 mm H112
| Nazwa: | Rolki z folii aluminiowej |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Szerokość: | 10mm ~ 1500mm |
1 2 Wielkość folia 4 Extra głęboki talerz z parą Aluminiowy talerz z parą Pieczarka
| Nazwa: | Płytka do gotowania na parze, o średniej wielkości |
|---|---|
| Najwyższy rozmiar: | 12¾" x 10⅜" |
| Najwyższy rozmiar: | 11¾" x 9½" |
6 cali okrągły mini placek 12 uncji folia aluminiowa
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Kształt: | Okrągłe |
1050 2mm 1100 3003 Powlekana kolorem cewka aluminiowa do listu kanałowego
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa 1050 2 mm (cewka aluminiowa na literę kanałową) cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1060 1100 3003 5052 Aluminiowa rolka cewki ze stopu
| słowo kluczowe: | 1050 1060 1100 cewka aluminiowa, cewka aluminiowa 3003, cewka aluminiowa 5052; |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Grubość 0,1 mm do 6,0 mm H12 H18 H24 H26 H28 Cewka z blachy aluminiowej 1100 1060 1050 3003 5052 6063
| Słowo kluczowe: | 0.1mm do 6.0mm cewka aluminiowa, H12 H18 H24 H26 H28 Arkusz/cewka aluminiowa,1xxx?? 6xxx cewka alumi |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Niestandardowa blacha aluminiowa 4 x 8 mm w kratę 1,5 mm 5754 5083 3003 z wytłoczonym wzorem rombu
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta bieżnika 4x8, aluminiowa diamentowa płyta bieżnika, aluminiowa blacha kontrolna |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
5754 Blacha aluminiowa 5 barów 5 mm 4x8 Arkusz Aluminiowa płyta diamentowa Tłoczona rolka z blachy aluminiowej
| Nazwa produktu: | Płyta diamentowa z blachy aluminiowej 4x8 |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O-H112 |
0,2 mm 1100 3003 Rolka z folii aluminiowej do pakowania żywności
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 0,006 - 0,2 mm (folia aluminiowa w rolkach) (folia aluminiowa chińska) |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Food Grade 1070 1050 Rolka z folii aluminiowej o grubości 0,2 mm
| słowo kluczowe: | producenci folii aluminiowej, folia aluminiowa do pojemników na żywność, folia aluminiowa, rolka zło |
|---|---|
| Stop: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |

