Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ transportation track aluminum strip ] mecz 151 produkty.
25mm 30mm Okrągły dysk 1050ho A3003 Blacha aluminiowa Pan Aluminiowy okrąg do patelni Nieprzywierający
| Nazwa produktu: | aluminiowe koło do patelni nieprzywierającej, 3003 aluminiowe koło, 1050ho aluminiowe koło aluminiow |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
3-calowa aluminiowa płyta okrągła 1060 A3003 Aluminiowa okrągła tarcza do doniczki
| Słowo kluczowe: | aluminiowy okrąg do garnka, okrągły dysk aluminiowy, chiński aluminiowy okrąg |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
A3003 Aluminiowa powłoka wykończeniowa młyna tarczowego do patelni nieprzywierającej
| słowo kluczowe: | Importer koła aluminiowego, koło aluminiowe do patelni, nieprzywierająca, aluminiowa płyta koła, |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
Papier z folii aluminiowej klasy spożywczej 1100 1235 Szerokość folii aluminiowej do pojemników 1500 mm
| słowo kluczowe: | folia aluminiowa Papier z folii aluminiowej , rolki z folii aluminiowej jumbo |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
8006 8011 Folia aluminiowa Rolka Jumbo do pojemników na żywność ID 76 mm
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa do pojemników na żywność, folia aluminiowa rolka złota, złota folia aluminiowa |
|---|---|
| Typ stopu: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Materiały rdzenia wewnętrznego: | Rdzeń aluminiowy itp. |
Folia Aluminiowa Rolka jumbo 1235 3003 5052 8006 8011 Aluminiowa Rolka Foliowa
| Słowo kluczowe: | 8011 folia aluminiowa (rolki aluminiowe foliowe rolka z folii aluminiowej) |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, folia aluminiowa do pakowani |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Produkcja blachy aluminiowej Płyta aluminiowa 5052 5083 A5182 5005 O H32 H34 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | płyta aluminiowa 5052 5083, 5005 o h32 h34 blacha aluminiowa, a5182 aluminium |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Wniosek: | zadaszenie, sufit, okładzina, rynna, ściana elewacyjna itp. |
Food Grade 8011 3003 Folia aluminiowa Jumbo Roll Cena Folia Almunium Rolka Folie aluminiowe Papier
| Słowo kluczowe: | rolka folii aluminiowej folie aluminiowe papier, klasa spożywcza 8011 3003 folia aluminiowa cena rol |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
7075 Blacha aluminiowa Stopy aluminium 7075 T651 Płyta do dna statku
| Słowo kluczowe: | 7075 Blacha aluminiowa ,Stopy aluminium 7075,7075 Płyta T651 na dno statku |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Wniosek: | zadaszenie, sufit, okładzina, rynna, ściana elewacyjna itp. |
Sprzedaż hurtowa 8 - 50 Mic Folia aluminiowa 8011 Rolka folii aluminiowej na tacę
| Słowo kluczowe: | 8011 Rolka folii aluminiowej, folia aluminiowa do tacy aluminiowej |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |

