Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ thin aluminum strips ] mecz 677 produkty.
Niska cena Alloy 1050 1060 1070 1100 3A21 3003 3103 3004 5052 8011 Taśma aluminiowa w zwoju (taśma aluminiowa)
| słowo kluczowe: | 1100 Cewka aluminiowa, cewka aluminiowa z listwą kanałową, cewka ze stopu aluminium 1050 1060 |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
1100 1200 O H112 Teksturowana aluminiowa cewka z powłoką PCV Dostosowany kolor
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
Taśma aluminiowa 1,0 mm HO 3003h14 do cewki Flex Pipe
| Nazwa produktu: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Kompozyt aluminiowy z tworzywem sztucznym 1100 3003 8011 Taśma aluminiowa ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | Kompozyt aluminiowy z tworzywem sztucznym 1100 3003 8011 Taśma aluminiowa ze stopu aluminium |
|---|---|
| Stopy: | 1100 3003 8011 |
| Hartować: | O, H12, H14, H26, H22, H32, H34, H36 itp. |
1000 serii 4,0 mm H22 1060 Cienkie paski metalowe Płyty aluminiowe
| nazwisko: | Taśma aluminiowa |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Stopy: | Seria 1000-8000 |
1060 O/H 5052 Aluminiowy Zestaw Pasek Cienkiego Paska Aluminiowa 0,2 0,3 0,4 0,5 mm
| Stopy: | 1060 5052 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 0,2 mm-5,0 mm |
Aluminium Strip Ścinanie 0,2 0,3 0,4 0,5 0,6 3,0 mm Stamping 1060 Aluminium Coil
| Stop aluminium: | 1060 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,2-8,0 mm |
Dekoracyjne oświetlenie LED serii 1xxx powlekany Aluminiowy pasek 0,2 mm grubości Aluminiowa cewka
| Stop aluminium: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,2-8,0 mm |
5052 6061 8011 0,2-10 mm grubości blachy aluminiowej aluminiowa cewka aluminiowa taśma fabryczna dostawa bezpośrednia
| Name: | Aluminum Strip |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Alloy: | 1000series-8000series |
3003 HO 0,3 mm 6061 T6 Taśma aluminiowa do rur elastycznych
| Stop: | 1000seria-8000seria |
|---|---|
| Hartować: | O-H112,T3-T8 |
| grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |

