Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ thin aluminum strips ] mecz 677 produkty.
Listwa ze stopu aluminium powlekana kolorem listwa kanałowa Cewka aluminiowa na list
| Słowo kluczowe: | taśma ze stopu aluminium, powlekana kolorowo taśma aluminiowa, powlekana kolorowo listwa aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1100 H26 60mm AlMn Aluminiowa cewka z taśmy do wykończenia płytek z folii
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Anti Rust 3003 HO Flex Pipe 1,0 mm Taśma aluminiowa Cewka 60 mm Szerokość
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Grubość 0,2 mm 1050 H24 Cienkie paski aluminiowe o wysokiej plastyczności
| Nazwa produktu: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 Taśma ze stopu aluminium SGS Taśma aluminiowa 3mm O-H112
| Nazwa: | Taśma aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
0.5 mm Aluminiowy pasek Aluminiowe cewki pasek do pakowania budynków przemysłowych
| Stopy: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Szerokość: | 3-2600 mm |
Lustro 1100 3003 Aluminiowy pasek Metalowy pasek Szczotkowany Polerowany
| Stopy: | 1050 1060 3003 3004 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H24, H26 itd |
| Gęstość: | 0,2-2,0 mm |
T851 5mm 3104 3004 Led Light Miękkie listwy aluminiowe Osłona kanału Cewka z taśmy aluminiowej
| Nazwa produktu: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1xxx seria 3 - 2600 mm szerokość aluminiowa cewka do litery kanałowej
| Stopy: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
3105 H18 Cienkie paski aluminiowe do transportu na torach
| Klasa: | Seria 3000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Szerokość: | 20-1550mm |

