Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ thin aluminum strips ] mecz 677 produkty.
0,1 mm - 6,0 mm Aluminiowa cewka z taśmy 1 - 8 serii Rolka z cewki aluminiowej z fabryki w Chinach
| Nazwa: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| certyfikat: | ISO, RoHS |
| Tolerancje: | Jako wymaganie klienta |
Aluminiowe taśmy hurtownicy 5052 5083 5086 5251 Aluminiowe rolki o stopień stopu
| Kolor: | srebrny, czarny, czerwony, niebieski itp. |
|---|---|
| Uszczelka: | STANDARDOWE OPAKOWANIE EKSPORTOWE |
| MOQ: | 1 tona |
Aluminiowa cewka z taśmą 3000 serii 3003 3004 3105 Aluminiowy zestaw płytkowy
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| MOQ: | 3 tony |
| Grubość: | 0,1-6,0 mm |
Aluminiowa cewka do pralki 1060 3003 Twardość
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
|---|---|
| Gęstość: | 0,1-6,0 mm |
| Długość: | Zindywidualizowane |
3000series Venetian Blinds Aluminiowe paski wysokiej czystości Aluminiowy stop Materiał 0,005-3mm
| Stopy: | Zestaw 3000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 0,15-0,25 mm |
Taśmy aluminiowe 6060 6061 6063 6070 6082 6181 6351 6A02 Stop aluminium serii 6000
| ALLOY: | Seria 6000 6060 6061 6063 6070 6082 6181 6351 6A02 |
|---|---|
| Hartować: | H14, H16, H18, H22, H24, H26, O - H112 , T3 - T8 , T351 - T851 |
| Grubość: | 0,1-6,0 mm |
Aluminiowy zwoj ze sznurkiem stopu stopu Wleśnia 1,5 mm 2,5 mm Wewnątrz 76 mm średnica
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
|---|---|
| Zastosowanie: | Budowa, dekoracja, transport itp. |
| Gęstość: | 0,1-6,0 mm |
8011 O 55mic 70mic Grubość folia aluminiowa do elastycznych przewodów
| Stopy: | 8011 O |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Gęstość: | 0,0045-0,2 mm itp |
T3 Temper Wood Grain Taśmy aluminiowe powlekane PVDF Dobra spawalność
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Grubość 0,1 mm do 3,0 mm aluminiowa taśma w kręgu ze stopu idealna do produkcji urządzeń elektronicznych
| Nazwa produktu: | Cewka/rolka aluminiowa |
|---|---|
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Hartować: | O ~ H112 |

