Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ thin aluminum strips ] mecz 677 produkty.
Aluminiowy 1050 1060 1070 1100 Wleśnik na taśmie do części samochodowych baterie butelki puszki
| Klasa: | 1000 3000 5000 6000 serii |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Gęstość: | 0,1-6,5 mm |
Taśma ze stopu aluminium 0,1 mm 1050 1060 1070 1100 3A21 3003
| Obróbka powierzchniowa: | Wykończenie młyna, anodowanie, malowanie proszkowe, szczotkowanie, polerowanie, piaskowanie itp. |
|---|---|
| Długość: | Dostosowane |
| Tolerancja: | ±0,02 mm |
1060 1100 Taśma z cewki aluminiowej z wykończeniem walcowanym H112 o grubości 0,2 mm
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-6,0 mm |
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
5052 H34 Aluminiowe cewki, arkusze, taśmy, cewki dachowe aluminiowe do inżynierii precyzyjnej i produkcji
| Certyfikat: | SGS, ISO, RoHS itp. |
|---|---|
| Powierzchnia: | Wykończenie młyna |
| Aplikacja: | Okna aluminiowe, drzwi, ściana osłonowa, poręcze, normalny profil aluminiowy, dekoracyjny i przemysł |
Grubość 0,1-3,0 mm Aluminiowa taśma w kręgu Szerokość 3-2600 mm Materiał z certyfikatem SGS do produkcji
| Nazwa produktu: | Cewka/rolka aluminiowa |
|---|---|
| Stop czy nie: | Jest stopem |
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
Wyroby metalowe, włączając wyroby metalowe, o pojemności przekraczającej 50 cm3
| Nazwa produktu: | Cewka/rolka aluminiowa |
|---|---|
| Stop czy nie: | Jest stopem |
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
Chiny Produkcja Dobra jakość Grubość 0,1 mm do 3,0 mm Aluminiowa cewka Rolka Pasek Zaprojektowany dla Trwałości
| Nazwa produktu: | Cewka/rolka aluminiowa |
|---|---|
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Hartować: | O ~ H112 |
Blacha aluminiowa w kręgu, rolce, arkuszu, taśmie, produkowana do zastosowań w drzwiach. Lekki i trwały materiał.
| Nazwa produktu: | Cewka/rolka aluminiowa |
|---|---|
| Stop czy nie: | Jest stopem |
| grubość: | 0,1 mm - 3,0 mm |
Cewka aluminiowa walcowana na zimno o grubości 0,5 mm 0,6 mm 1 mm Darmowa próbka dla przemysłu meblarskiego i budowlanego
| Nazwa produktu: | Cewka/rolka aluminiowa |
|---|---|
| Jest stopem: | Jest stopem |
| Stop: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
1060/3003/5052/6061 Arkusze aluminiowe Roll Aluminium Coil Plate Aluminium Strip
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-6,5 mm |
| Szerokość: | 10-2000 mm |

