Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ thin aluminum strips ] mecz 677 produkty.
Aluminiowe zaopatrzenie do 1050 Aluminiowy pasek 50 ~ 150 mm szerokość Do dekoracji budowy
| Stopy: | 1050 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,1-6,5 mm |
Cewka aluminiowa 1000 3000 serii o grubości 0,2 do 3 mm, aluminiowa taśma do żeberek chłodnicy, dostawa bezpośrednio z fabryki
| Alloy: | 1000, 3000, 8000 series |
|---|---|
| Temper: | O, H14, H18, H22, H24, H26, etc |
| Thickness: | 0.2-3mm |
Taśma aluminiowa o grubości 0,1 mm - 6,0 mm 1050 1100 3003 3005 5052 6061
| Nazwa: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| stop: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112 T3-T8 |
0,1 mm - 6,0 mm Taśma aluminiowa Cewka Stop 1060 1050 1100 3003 3005 5052 6061
| Nazwa: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| stop: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112 T3-T8 |
Cienka taśma aluminiowa Cewka Przejście podłogowe Listwa świetlna Led 10 mm 1060 3003 3004 5630
| Nazwa produktu: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1070 6061 6063 Zestaw aluminiowy z cewkami na paski dla zlewek i wymienników ciepła
| ALLOY: | 6060 6061 6063 |
|---|---|
| Hartować: | O,H12,H14,H16,H18,H22,H24,H26,H28,H36 |
| Gęstość: | 0,1-6,0 mm, dostosowane |
Nowy akumulator energetyczny Miękki złącze 1060 Aluminiowy pasek O Temperatura 0,1 0,2 0,3 mm grubość
| Klasa: | Seria 1000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0,1 mm, 0,2 mm, 0,3 mm |
Wysokiego ciśnienia Cienkie paski aluminiowe 1050 O 0,3x40 mm 0,5x40 mm 0,9x55 mm 0,9x90 mm
| Stopy: | 1050 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Taśma aluminiowa cienka wysokociśnieniowa o twardości 1050 O |
| Hartować: | O-H112 itp |
1mm 2mm aluminiowy cienki pasek Elastyczne paski aluminiowe z serii 1000
| stop: | 1000seria-8000seria |
|---|---|
| Hartować: | O-H112,T3-T8 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
0.8mm 10mm 20mm Aluminiumowy pasek 1100 1060
| Nazwa produktu: | 0,8 mm * 10 mm 20 mm listwa aluminiowa 1100 1060 |
|---|---|
| Stopy: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
| Hartować: | O, H12, H14, H26, H22, H32, H34, H36 itp. |

