Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ thin aluminum strips ] mecz 677 produkty.
1060 1070 1100 3003 5052 6061 Zestaw aluminiowy walcowany na zimno do kabli elektrycznych
| Grade: | 1000 3000 5000 6000 Series |
|---|---|
| Temper: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Thickness: | 0.1-6.5mm |
Przemysłowy taśma aluminiowa 1060 1100 3003 5052 6061 8011 do owijania transformatorów
| Nazwa produktu: | 1060 1100 3003 5052 6061 8011 Do uzwojenia transformatora |
|---|---|
| Długość: | niestandardowe |
| Tolerancja: | ±0,02 mm |
Cienkie aluminiowe paski 6,5 mm
| Stop: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
5754 8011 O Cienka taśma / taśma aluminiowa dla klimatyzatora przemiennika ciepła
| Stopy: | 5754 8011 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,06-3,0 mm |
Channelume Aluminiowa taśma Kolor Lustro Aluminiowa taśma cewki do listu kanałowego
| słowo kluczowe: | Taśma aluminiowa Channelume ,Kolorowa lustrzana aluminiowa taśma cewki ,Aluminiowa taśma cewki do li |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Węzeł aluminiowy ze znakiem GB/T3880.1-2006 i masą cewki 2-3 tony
| Szerokość: | 10-1600mm |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| Powierzchnia: | Wykończenie młyna, anodowane, szczotkowane, wytłaczane itp |
H14 Temper Aluminium Strips Roll Coil 100-6000mm Długość 10-1600mm Szerokość
| Powierzchnia: | Wykończenie młyna, anodowane, szczotkowane, wytłaczane itp |
|---|---|
| ID: | 508mm lub 610mm |
| Normy: | ASTM-B209, EN573-1, GB/ T3880.1-2006 |
Aluminiowa cewka 8011 8079 stopu stopu
| ALLOY: | 1050 1060 1070 1100 3003 3105 5052 5754 5083 |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| pakiet: | Standardowy pakiet zdatny do żeglugi eksportowej, pokryty PVC i drewnianą obudową |
Taśma aluminiowa 0,1 mm Cewka 3 mm Seria 1 Seria 3 Seria 5 Seria 6 Seria 8 Seria walcowana na gorąco
| Nazwa: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Certyfikat: | ISO, RoHS |
| Tolerancje: | Jako wymaganie klienta |
Aluminiowa cewka z paskiem, wielkość 10 mm, szerokość
| Pakiet: | Standardowy pakiet zdatny do żeglugi eksportowej, pokryty PVC i drewnianą obudową |
|---|---|
| Krawędź: | Krawędź młyna, krawędź szczeliny |
| MOQ: | 3 tony |

