Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ h14 embossed aluminum sheet ] mecz 142 produkty.
Wyklejka diamentowa z wybrukowanego aluminium 1060 1100 3003 5052 5754
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 3000, 5000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
1100 Aluminiowa cewka przemysłowa czysta 1 mm 2 mm 3 mm 5 mm Finish Mill
| Stop/gatunek: | Seria 1000 |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Gęstość: | 0,2-8,0 mm |
Sufit 5083 6061 Płyta ze stopu aluminium 4x8 Konstrukcja do budowy
| słowo kluczowe: | 3003 płyta aluminiowa (stop aluminium 5083) cena blachy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
1070 6061 6063 Zestaw aluminiowy z cewkami na paski dla zlewek i wymienników ciepła
| ALLOY: | 6060 6061 6063 |
|---|---|
| Hartować: | O,H12,H14,H16,H18,H22,H24,H26,H28,H36 |
| Gęstość: | 0,1-6,0 mm, dostosowane |
Włókno z gorącego cewka 1100 H14 Aluminium Strip Coil Alloy Sign Trim Strip
| ALLOY: | 1100 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,1-6,5 mm |
5754 5083 5052 Artykuły aluminiowe 3003 3105 Artykuły aluminiowe
| Tworzywo: | Aluminiowy arkusz w szachownicę |
|---|---|
| Stop: | Seria 1000, 3000, 5000 |
| grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Blacha aluminiowa ryflowana 1050 1100 3003 5052 Blacha tłoczona aluminiowa do lodówek
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
5052 H32 1060 H24 Al Wyróżniony aluminium 3003 H14 Aluminiowe tabliczki szablonowe
| Klasa: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Rodzaj: | Płyta |
| Hartować: | O-H112 |
3105 H18 Cienkie paski aluminiowe do transportu na torach
| Klasa: | Seria 3000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Szerokość: | 20-1550mm |
Cewka aluminiowa 3003 H14 i 8011 Cewka aluminiowa 6061 7075 Cewki aluminiowe
| Słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa 8011 (cewka aluminiowa 3003 h14, 1100 3003 cewka aluminiowa 6061 7075 cewki alumini |
|---|---|
| Zasady płatności: | L / C, D / A, D / P, T / T, West Union, Money Gram itp. |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

