Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ h14 embossed aluminum sheet ] mecz 142 produkty.
3mm 4mm 1100 3003 5083 6061 Lustro Polerowane Odblaskowe Wyklejone Aluminiowe Płytka bieżnika
| Nazwa: | Polerowane lustro |
|---|---|
| Stopy: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061 itp. |
| Hartować: | O H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6 itd |
3003 H14 Malowana cewka aluminiowa do pokryć dachowych i rynien
| Nazwa produktu: | Malowana cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
ASTM 6063 T6 Arkusz aluminiowy Arkusz aluminiowy klasy morskiej do użytku na statkach
| Zestaw: | Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | T4, T6, T651 itp |
| Gęstość: | 0,15-6,0 mm |
00,7 mm 0,5 mm 1050 H14 H24 Aluminiowa cewka do izolacji termicznej Aluminiowa skóra
| Stopy: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0,5-200 mm |
Grubość 0,5-6 mm Płyta aluminiowa 1050 1060 3003 5052 5754 5083 A6061 T6 Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | 6061 blacha aluminiowa (płyta aluminiowa 5052 5083 6061, grubość 2 mm 6061 t6 płyta aluminiowa) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Płyta aluminiowa wysokiej jakości serii 1000 i 3000, odpowiednia do sprzętu AGD, możliwość dostosowania
| Stopy: | 1000,3000 serii |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Szerokość: | 20-3000 mm itp |
1050 Aluminiowa płyta diamentowa Wzorzyste aluminiowe blachy w kratkę Wytłoczony wzór
| Słowo kluczowe: | 1050 tłoczona blacha aluminiowa, 1050 aluminiowa płyta diamentowa, 1100 aluminiowa blacha w kratkę |
|---|---|
| Stop: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
Blacha aluminiowa anodowana o grubości 2 mm i grubości 3 mm 5052 5083 1050 3003 H14 do użytku na zewnątrz
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa o grubości 2 mm i 3 mm (blacha aluminiowa anodowana blachy aluminiowe do użytku ze |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
3105 Fabryka cewek aluminiowych Hurtowa cena cewki H14 H24
| Słowo kluczowe: | Cena cewki aluminiowej 3105, cena hurtowa cewki aluminiowej 6061 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Blacha dachowa z aluminium walcowanego na zimno z Chin 2600 mm
| Słowo kluczowe: | Walcowane na zimno cewki aluminiowe, cewka aluminiowa do pokryć dachowych |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/gatunek: | A1050, A1060, A1070, A1100 |

