Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ h14 embossed aluminum sheet ] mecz 142 produkty.
3003 Płyta ze stopu aluminium w kratkę Bez poślizgu 5 barów Wzorzysta aluminiowa płyta kontrolna do przyczep
| Słowo kluczowe: | 3003 płyta ze stopu aluminium w kratkę, aluminiowa płyta kontrolna, 5 prętów wzorzysta płyta alumini |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
3003 H14 H22 Dekoracyjna rynna z wytłaczanej, kolorowej powłoki aluminiowej
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa powlekana kolorem |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3-calowa aluminiowa płyta okrągła 1060 A3003 Aluminiowa okrągła tarcza do doniczki
| Słowo kluczowe: | aluminiowy okrąg do garnka, okrągły dysk aluminiowy, chiński aluminiowy okrąg |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
A3003 Aluminiowa powłoka wykończeniowa młyna tarczowego do patelni nieprzywierającej
| słowo kluczowe: | Importer koła aluminiowego, koło aluminiowe do patelni, nieprzywierająca, aluminiowa płyta koła, |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
Ściana osłonowa Płyta aluminiowa 3003 3105 3005 3004 Płyta ze stopu aluminium Cewka z blachy aluminiowej do budowy
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa ściany osłonowej (3003 blacha aluminiowa , 3105 blacha aluminiowa) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | A3003,A3004,A3105 |
3003 Aluminiowa tablica diamentowa 100 mm 5 barów Aluminiowa tablica wzoru dla przyczep/podłogi
| Słowo kluczowe: | 3003 płyta ze stopu aluminium w kratkę, aluminiowa płyta kontrolna, 5 prętów wzorzysta płyta alumini |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O-H112 |
Okrągła płyta aluminiowa 3003 DC Aluminiowy okrąg do produkcji naczyń kuchennych
| Stopy: | 3003 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Średnica: | 80-1000mm |
0,5 mm do 6,0 mm 8011 H12 H14 aluminiowe półfabrykaty okrągłe
| Nazwa produktu: | Dysk aluminiowy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0,4 mm 0,5 mm cienka aluminiowa cewka taśmowa do listu kanałowego 1060 H14 1050 1100 3003 3005
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa Taśma aluminiowa do listu kanałowego , Cewka aluminiowa 1060 h14 |
|---|---|
| Powierzchnia: | Wykończenie młyna, bez plam, bez szorstkiej krajki |
| Marka: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
T351 Pan Colored Coat Aluminiowa tarcza H18 Wykończenie młyna do kuchenki
| słowo kluczowe: | tarcza aluminiowa do polerowania, okrąg aluminiowy 30 mm, okrąg aluminiowy z podstawą indukcyjną do |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |

