Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ h14 embossed aluminum sheet ] mecz 142 produkty.
Wysokiej jakości blachy aluminiowe do kapsli do butelek z napojami 8011/3105/5052/5657
| Stopy: | 3000,5000,8000 serices |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H19, H22, H24, H26 |
| Szerokość: | 20-3000 mm itp |
6061 5052 Stucco Tłoczona aluminiowa blacha diamentowa 3003 H14 Aluminiowa płytka kontrolna
| Nazwa produktu: | Blacha aluminiowa w kratkę |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Hartować: | O-H112 |
H14 Naczynia Aluminiowa płyta 1070 Aluminiowa blacha odblaskowa ASTM B209
| słowo kluczowe: | aluminiowa tarcza do naczyń kuchennych, okrągła płyta aluminiowa, 1060 aluminiowa tarcza okrągła, |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
Wysokiej jakości arkusze aluminiowe do wyrobów kuchennych Trwałe, przyjazne dla środowiska i dostosowywalne
| Stopy: | 1000,3000 serii |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H18, H22, H24, H26 |
| Szerokość: | 20-3000 mm itp |
1100 1060 5052 3003 H14 Grubość arkusza aluminiowego Aluminium 3003 Arkusz arkuszowy
| Klasa: | 1000 3000 5000 6000 |
|---|---|
| Rodzaj: | arkusz |
| Hartować: | O-H112 |
5052 Anodyzowana arkusz aluminiowy 2 mm 3 mm 4 mm Czarny Błękitny Czerwony Różowy złoty talerz
| Klasa: | 5052 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0,5-200 mm |
T6 Anodyzowana aluminiowa folia, cewka, wielkość dostosowana
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Kształt: | Płyta, arkusz, cewka |
| Kolor: | Srebro, szampan, czerń, brąz, złoty itp. |
Anidizowany arkusz aluminiowy, cewka, rolka, stop aluminiowy, plamy, srebrny aluminium
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| ALLOY: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082, 8011 itd. |
| Grubość: | 0,1-30 mm |
Płytka aluminiowa do paneli pęcherzowej, płytka dolna 0,1 do 2 mm, wysokiej wytrzymałości, trwała, dostosowywalna
| Stopy: | 1100, 3004 itp |
|---|---|
| Hartować: | H19 itp |
| Gęstość: | 0,1-2 mm |
H14 Temper Aluminium Strips Roll Coil 100-6000mm Długość 10-1600mm Szerokość
| Powierzchnia: | Wykończenie młyna, anodowane, szczotkowane, wytłaczane itp |
|---|---|
| ID: | 508mm lub 610mm |
| Normy: | ASTM-B209, EN573-1, GB/ T3880.1-2006 |

