Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ h14 embossed aluminum sheet ] mecz 142 produkty.
Precyzyjna rolka z blachy aluminiowej 2,0 mm 3,0 mm Płyta aluminiowa 80 mm x 200 mm Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | Precyzyjna blacha aluminiowa, blacha aluminiowa 2,0 mm, blacha aluminiowa 3,0 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
5052 5005 5754 5083 O H32 H34 H111 H116 H321 H112 Blacha aluminiowa na statek
| Słowo kluczowe: | blachy aluminiowe, rolka z blachy aluminiowej, blachy aluminiowe 5052, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stopień: | Seria 5000 |
Aluminium klasy morskiej 5052-h32 5005 H34 H14 Płyty aluminiowe 3 cm Gruba blacha aluminiowa 15 mm
| Słowo kluczowe: | Aluminium w klasie morskiej 5052-h32, płyty aluminiowe o grubości 3 cm, arkusze aluminiowe o grubośc |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
6061 6063 7075 T6 Blacha aluminiowa / 6061 6063 7075 T6 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | 6061 blacha aluminiowa ,6063 blacha aluminiowa 7075 T6 blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Niestandardowe 1060 1050 1100 h14 h24 Arkusz ze stopu aluminium 2mm 3mm 12mm Rolka blachy aluminiowej do znaków drogowych
| Słowo kluczowe: | Płyty aluminiowe, tabliczki aluminiowe, rolki aluminiowe, 1060 tabliczek aluminiowych |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Klasa: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Diamentowa aluminiowa tablica czterokątna 1050 1100 3003 5052 Tablica aluminiowa w rzeźbie
| ALLOY: | Arkusze aluminiowe z serii 1000, serii 3000, serii 5000, serii 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, na zamówienie |
Płyta aluminiowa 12 mm 5 mm 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Cewka z blachy aluminiowej
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 12 mm , Blacha aluminiowa 5 mm , 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Cewka z blachy alumini |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
0.5 / 2.0 / 1.25 / 1.6 / 2.5mm 1050 5052 H14 H32 Temper One Side Blue PVC Aluminium Sheet
| Stopy: | 1050 1060 1100 3003 5052 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H18, H24, H32 itd |
| Szerokość: | 100 - 2600 mm |
3003 H14 Aluminiowa blacha cewki do wykonywania ściany osłonowej
| Nazwa produktu: | Aluminiowa cewka / rolka |
|---|---|
| Stop / klasa: | Serie 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 5754 Płyta aluminiowa diamentowa / Płyta w wzór szachownicy / Tłoczona perforowana blacha aluminiowa
| Stopień: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Typ: | Płyta/cewka |

