Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ h14 embossed aluminum sheet ] mecz 142 produkty.
Standardowy pakiet eksportowy z anodyzowanej blachy aluminiowej
| Powierzchnia: | Jasny, matowy, linia włosów, pędzel, piaskowanie, kratka, tłoczony |
|---|---|
| Kształt: | Płyta, arkusz, cewka |
| certyfikat: | ISO, SGS, BV |
Produkcja cewek aluminiowych Cewka aluminiowa 1100 1050 1060 Cewki aluminiowe ze stopu aluminium do Can
| Słowo kluczowe: | Cewki aluminiowe do puszki, cewka z blachy aluminiowej, cewka ze stopu aluminium |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Diamentowa płyta aluminiowa / aluminiowa płyta w kratkę / wytłaczana perforowana blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Diamentowa płyta aluminiowa, aluminiowa płyta wzorzysta w kratkę, wytłaczana perforowana blacha alum |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
Blacha aluminiowa Magazyn 1050 1060 1100 3003 5005 5052 5083 5754 6061 6082 t6 Mill Finish Aluminium Sheets Ajman
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 5052, blacha aluminiowa 6082 t6, blacha aluminiowa ajman, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1060 1100 3003 5005 5052 5754 5083 6061 6063 7075 Blacha aluminiowa Płyta Cewka Taśma Folia Rolka
| Słowo kluczowe: | 3003 Blacha aluminiowa ,5005 Blacha aluminiowa ,aluminiowa rolka blachy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Dostawca blachy aluminiowej 1050 1060 1100 Blacha aluminiowa 2 mm 1500x3050 mm Folia z blachy aluminiowej Rolka
| słowo kluczowe: | 1050 blach aluminiowych, 1100 blach aluminiowych, blacha aluminiowa 1500x3050mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | A1050,A1060,A1070,A1100 |
5052 Blacha aluminiowa 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Fabryka blach H32
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa H32, blacha aluminiowa 5052, fabryka blachy aluminiowej 0,1 mm |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 5052 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Blacha aluminiowa 350 mm 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa H12, blacha aluminiowa H24, blacha aluminiowa 1070 |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Blacha aluminiowa o wysokiej wytrzymałości 6061 Blacha aluminiowa H32 Arkusz 350 mm do pakowania
| Słowo kluczowe: | arkusz aluminium |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
1000 3000 5000 serii Stucco 0,3-0,8 mm Orange Peel Aluminium Embossed Sheet Plate
| Stop: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |

