Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ anodized aluminum plate ] mecz 343 produkty.
5A06 Anodowana blacha ze stopu aluminium H112 5083 5052 5059
| Powierzchnia: | Pokryty |
|---|---|
| Grubość: | 0,2 mm-20 mm |
| stop: | 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 8011 itd. |
A5052 H32 Anodowana blacha aluminiowa 1060 1100 1050 Płyta aluminiowa
| Słowo kluczowe: | A5052 H32 Anodowana blacha aluminiowa (płyta aluminiowa 1060, 1100 płyt aluminiowych) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng aluminium |
1100 3105 5052 Aluminiowa płyta diamentowa 4x8 8/1 Arkusz 2200 mm
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 1100,3105 blacha aluminiowa,5052 płyta aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 3005 5005 Płyta aluminiowa 0,5 mm 2 mm Cena blachy
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 1050, blacha aluminiowa 3005, blacha aluminiowa 5005, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Polerowane lustro wykończenie anodowane arkusz aluminiowy do słonecznego parabolicznego odbiornika
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kształt: | Arkusz, cewka, okrąg |
| Szerokość: | 10-1500 mm |
0.8mm 2mm 3mm Cienka 6xxx Tablica aluminiowa 8x4' Tablica aluminiowa 6061 T6
| Klasa: | Seria 6000 |
|---|---|
| Gęstość: | 0,10-350 mm (skontaktuj się z nami, aby uzyskać dokładną wartość) |
| Szerokość: | 100-2600 mm |
Aluminiowa blacha lustrzana
| Nazwa produktu: | Współczynnik odbicia oświetlenia 86% aluminiowa blacha lustrzana, współczynnik odbicia oświetlenia 9 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Prowincja Henan, Chiny |
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, rozwijanie, spawanie, wykrawanie, cięcie |
Niestandardowe 1060 1050 1100 h14 h24 Arkusz ze stopu aluminium 2mm 3mm 12mm Rolka blachy aluminiowej do znaków drogowych
| Słowo kluczowe: | Płyty aluminiowe, tabliczki aluminiowe, rolki aluminiowe, 1060 tabliczek aluminiowych |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Klasa: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Dostawca blachy aluminiowej 3003 5083 H111 Arkusze blachy aluminiowej Rolki
| słowo kluczowe: | dostawca blachy aluminiowej, płyta aluminiowa 5083 h111, blacha aluminiowa, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
4x10 Blacha aluminiowa 2mm Grubość 4mm 3003 5052 H112 5083 A6061 T6 Płyta ze stopu aluminium
| słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003 h14, blacha aluminiowa 3105, płyta aluminiowa o grubości 16 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

