Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ anodized aluminum plate ] mecz 343 produkty.
5083 Anodowana blacha aluminiowa Płyta aluminiowa 5 mm 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Blacha
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 5083, blacha aluminiowa 5083, blacha aluminiowa 5 mm |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Cena fabryczna 1050 Blacha aluminiowa O-H112 Producent blachy aluminiowej
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1050, blacha aluminiowa 1050, fabryka blach aluminiowych 1050 |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
Wytłaczana blacha aluminiowa 0,25 mm 4x8 7075 do pojemnika na lód
| Stop: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
1100 1060 3003 3105 1,2 mm 2 mm 3 mm grube płyty aluminiowe do znaków drogowych
| słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003 h14, blacha aluminiowa 3105, płyta aluminiowa o grubości 16 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Lustrzane wykończenie Blacha aluminiowa Rolka Lustro Polski Taśma aluminiowa Rolka
| Nazwa produktu: | Lustrzane wykończenie rolki blachy aluminiowej , Lustrzana płyta aluminiowa , Taśma aluminiowa rolka |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0,5 mm 1,0 mm Anodowana blacha aluminiowa Kolor Pusty Srebrny Złoty Niebieski Czerwony
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Tolerancja: | Jak na Twoje wymagania |
| Kolor: | Srebro, szampan, czerń, brąz, złoty itp. |
Arkusz ze stopu aluminium serii 6000 6061 6063 6082 T6 4x8 Rolka z blachy aluminiowej
| Słowo kluczowe: | 6061 Płyta aluminiowa płyta aluminiowa 6063 , aluminiowa rolka blachy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop aluminium: | 6061, 6063,6082 |
Anodowane blachy aluminiowe Arkusze 5052-H38 5005 H34 5754 Blacha aluminiowa do znaków
| Słowo kluczowe: | cewka z blachy aluminiowej, cena blachy aluminiowej 4x8, blachy aluminiowe na znaki, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Blacha aluminiowa 5mm 12mm Blacha aluminiowa Płyta aluminiowa 3003 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003, płyta aluminiowa 12 mm, blacha aluminiowa 5 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1mm 1.5mm 2mm 4mm 5mm 6mm Grubość 6061 6063 T6 Aluminiowa płyta ze stopu samolotu Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa (płyta aluminiowa 6061, blacha aluminiowa) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop aluminium: | 6061, 6063 |

