Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ anodized aluminum plate ] mecz 343 produkty.
5083 h116 h321 5052 5005 5754 Blacha ze stopu aluminium Płyta aluminiowa klasy morskiej do budowy statków łodzi
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa klasy morskiej (płyta aluminiowa 5083 , płyta aluminiowa do budowy statków) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | A5052,A5005,A5083,A5754 |
5083 H116 H321 Budowa statków Łódź Blacha ze stopu aluminium Płyta aluminiowa klasy morskiej
| Słowo kluczowe: | 5083 h116 Arkusz ze stopu aluminium,Płytka ze stopu aluminium marynarki,5083 h321 Arkusz ze stopu al |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Cięcie stopu blachy aluminiowej 3003 3105 3005 Grubość 10 mm 1,5 mm Płyta aluminiowa na dach
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa ,Blacha aluminiowa o grubości 1,5 mm ,Płyta aluminiowa na dach |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | 3003 3004 3005 3105 |
Anodowany aluminium Producenci 2mm 3mm 5mm 10mm Arkusz aluminiowy Cena Arkusz aluminiowy
| Materiał: | Anodyzowane aluminium |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
| Grubość: | 0,2 mm-20 mm |
Anodowane płyty aluminiowe 0,3 mm
| słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 8 x 4, blacha aluminiowa 0,7 mm, blacha aluminiowa 1 mm, |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
T6 Anodyzowana aluminiowa folia, cewka, wielkość dostosowana
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy |
|---|---|
| Kształt: | Płyta, arkusz, cewka |
| Kolor: | Srebro, szampan, czerń, brąz, złoty itp. |
Standardowy pakiet eksportowy z anodyzowanej blachy aluminiowej
| Powierzchnia: | Jasny, matowy, linia włosów, pędzel, piaskowanie, kratka, tłoczony |
|---|---|
| Kształt: | Płyta, arkusz, cewka |
| certyfikat: | ISO, SGS, BV |
5052 Anodyzowana arkusz aluminiowy 2 mm 3 mm 4 mm Czarny Błękitny Czerwony Różowy złoty talerz
| Klasa: | 5052 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0,5-200 mm |
1 4 cali grubości płytki aluminiowej 1/8 cali 10 mm 6 mm 3 mm 1 mm grubości 4 * 8 FT
| Stop aluminium: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Gęstość: | 0,1 mm-2600 mm |
| Szerokość: | 1000mm, 1200mm, 1250mm, 1500mm, 2000mm lub dowolne cięcie na wymiar |
DD DC 99,5% 1050 6061 Płyta aluminiowa do kuchenki do głębokiego tłoczenia
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

