Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ anodized aluminum plate ] mecz 343 produkty.
Mill Finish Aluminium Alloy Plate 4x8 Marine Grade 5083 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa , blachy aluminiowe płyta aluminiowa 5083 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stopień: | Seria 5000 |
1mm 3mm 10mm 35mm gruby 7075 aluminiowy arkusz/płyta aluminiowa do samolotów/samolotów produkcyjnych
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa klasy morskiej (płyta aluminiowa 5083 , płyta aluminiowa do budowy statków) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | A5052,A5005,A5083,A5754 |
Blacha aluminiowa z polerowanego stopu 3 5 6 8 Seria 10 mm
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-30 mm |
| Szerokość: | 10mm-2200mm |
Wysoka wytrzymałość 6061 Płyta ze stopu aluminium H32 Arkusz do pakowania
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 6061, blacha aluminiowa do pakowania, blacha aluminiowa 6061 H32 |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, rozwijanie, spawanie, wykrawanie, cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
3003 5052 5083 6061 Antypoślizgowa aluminiowa blacha ryflowana w romby Aluminium Metal
| Słowo kluczowe: | Niepoślizgowa aluminiowa płyta |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Typ: | Płyta/cewka |
5052 5005 5754 5083 O H32 H34 H111 H116 H321 H112 Blacha aluminiowa na statek
| Słowo kluczowe: | blachy aluminiowe, rolka z blachy aluminiowej, blachy aluminiowe 5052, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stopień: | Seria 5000 |
Precyzyjna rolka z blachy aluminiowej 2,0 mm 3,0 mm Płyta aluminiowa 80 mm x 200 mm Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | Precyzyjna blacha aluminiowa, blacha aluminiowa 2,0 mm, blacha aluminiowa 3,0 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
1mm 1.3mm High Reflective Polished Mirror Blacha aluminiowa Reflektor cewki Blacha aluminiowa
| Nazwa produktu: | polerowana aluminiowa blacha lustrzana, aluminiowa płyta 1 mm lustro, aluminiowa blacha odbłyśnikowa |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Hartować: | O-H112 |
Aluminium 6061 T6 Aluminium 6063 aluminiowa blacha dachowa
| Słowo kluczowe: | aluminiowa płyta aluminiowa 6061 t6, 6063, aluminiowa blacha dachowa, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Płyta aluminiowa serii 5000 5005 5052 H22 5754 5083 H34 H111 5086 H116 Blacha aluminiowa morska
| Słowo kluczowe: | Aluminiowa płyta ze stopu (5754 płyta aluminiowa ,5005 h34 blachy aluminiowe) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stopień: | Seria 5000 |

