Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ anodized aluminum plate ] mecz 343 produkty.
Pokrycie dachowe Płyta aluminiowa 1060 3mm cewka aluminiowa Aluminium Cena za kg
| Nazwa produktu: | Cewka z blachy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
2 mm 3 mm 4 mm Arkusz aluminiowy Stopiona stopa 6063 6061 Arkusz aluminiowy
| ALLOY: | 6061 6063 |
|---|---|
| Hartować: | T6, T651, T4, T851, itp. |
| Gęstość: | 0,10 mm-350 mm |
1060/3003/5052/6061 Arkusze aluminiowe Roll Aluminium Coil Plate Aluminium Strip
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-6,5 mm |
| Szerokość: | 10-2000 mm |
3003 3105 5052 Dostawca blachy aluminiowej Sprzedaż hurtowa 4x8
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003, blacha aluminiowa 3105, hurtowa blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Kolor Anodowane 5 mm 4,0 mm H24 1070 Aluminiowa ochrona przeciwpożarowa
| Nazwa produktu: | Anodowana blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Anodowane 3 mm 6 mm 8 mm 6082 6063 Blacha aluminiowa polerowana
| Nazwa produktu: | Anodowana blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Anodowane 100 mm 1050 1060 5052 Blacha aluminiowa przeciwporostowa
| Nazwa produktu: | Anodowana blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Cewka aluminiowa 3105 1050 1060 1070 1100 3003 5052 Rolka aluminiowej blachy dachowej
| Słowo kluczowe: | cewka aluminiowa 3105, rolka aluminiowej blachy dachowej, cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Wniosek: | zadaszenie, sufit, okładzina, rynna, ściana elewacyjna itp. |
Cewka aluminiowa 5086 5a02 Rolka aluminiowa 5052 h32 5005 h24 Rolka aluminiowa z blachy aluminiowej
| Słowo kluczowe: | rolka aluminiowa 5005 5052, cewka aluminiowa 5005 h24, cewka aluminiowa 5005, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Wniosek: | zadaszenie, sufit, okładzina, rynna, ściana elewacyjna itp. |
Specjalistyczna twardość Anodujące dyski aluminiowe Wysoka odporność na korozję
| Gęstość: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Twardość/tolerancja: | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie: | Przemysłowe, motoryzacyjne, naczynia kuchenne itp. |

