Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ anodized aluminum plate ] mecz 343 produkty.
Blacha aluminiowa o wysokiej wytrzymałości 6061 Blacha aluminiowa H32 Arkusz 350 mm do pakowania
| Słowo kluczowe: | arkusz aluminium |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
Patelnia nieprzywierająca 6,0 mm Anodowane aluminiowe dyski do kuchni
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 Blacha aluminiowa Płyta aluminiowa gruba płyta Płyta aluminiowa klasy morskiej do łodzi
| Słowo kluczowe: | gruba płyta aluminiowa blacha aluminiowa 5052 , płyta aluminiowa klasy morskiej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminium 7075 T6 5083 Płyta aluminiowa 6063 6061 Płyta aluminiowa
| Słowo kluczowe: | aluminium 7075 t6,5083 płyta aluminiowa,6061 płyta aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Producent W Chinach Dostawca Arkusz aluminiowy 0,15-25,0 mm Arkusz stopniowy Arkusz aluminiowy
| Materiał: | 1 3 5 6 8 Seria Stop aluminium |
|---|---|
| Uszczelka: | paleta drewniana |
| Szerokość: | 10mm-2200mm |
Arkusz aluminiowy 1060 1100 3003 5052 2mm 3mm 4mm Arkusz aluminiowy do arkusza sufitowego
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,15-200 mm dostosowane |
6061 T6 Płytka aluminiowa do zastosowań morskich Grubość 0,2-500 mm Term CFR
| Stopy: | 1100 3003 5052 5053 6061 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Szerokość: | 100-2600mm |
5052 5754 Płyta aluminiowa diamentowa / Płyta w wzór szachownicy / Tłoczona perforowana blacha aluminiowa
| Stopień: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Typ: | Płyta/cewka |
Płyta aluminiowa 12 mm 5 mm 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Cewka z blachy aluminiowej
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 12 mm , Blacha aluminiowa 5 mm , 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Cewka z blachy alumini |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Płyta aluminiowa wysokiej jakości serii 1000 i 3000, odpowiednia do sprzętu AGD, możliwość dostosowania
| Stopy: | 1000,3000 serii |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Szerokość: | 20-3000 mm itp |

