Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum round circle ] mecz 115 produkty.
1000 serii 3000 serii Aluminiowy dysk dysk okrągły Aluminiowy okrąg do naczyń kuchennych
| Surowiec: | 1060 1100 3003 3004 |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18 |
| Średnica: | 80-1000mm |
Średnica 80 do 1000 mm Koło aluminiowe 0,13 do 6,5 mm 3003 Producent z Chin
| Słowo kluczowe: | Koło aluminiowe 3003, tarcza aluminiowa 3003, koło aluminiowe 240 mm |
|---|---|
| Proces materialny: | Walcowane na gorąco (DC) / Walcowane na zimno (CC) |
| Obsługa powierzchni: | Powlekane, wykończone młynem |
Aluminiowa okrągła płyta krążkowa 1100 1050 1060 3003 5052 Aluminiowa okrągła płyta do naczyń do garnków kuchennych
| słowo kluczowe: | okrąg aluminiowy (krążek aluminiowy krążek 1100 okrąg aluminiowy) |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
Koło i dysk z stopów aluminium z serii 3000 3003 do naczyń kuchennych
| ALLOY: | 3003 |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18 |
| Gęstość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Wykorzystanie naczynia kuchennego Wafer / koło / dysk 3003 3004 3105 Aluminium
| Stopy: | 3003 3004 3105 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Średnica: | 80mm-1000mm |
Mały aluminium okrągły arkusz 1070 1060 1100 Aluminiowe płytki metalowe
| Materiał: | Seria 1000, seria 3000 |
|---|---|
| Średnica: | 80-1000 mm, na zamówienie |
| Gęstość: | 0,13-6,5 mm |
1060 0,55 mm grubość Aluminiowy okrąg O H wytrzymały dysk aluminiowy do kuchni
| Stopy: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,13 mm–6,5 mm |
Urządzenia kuchenne Aluminium Disc Aluminium Pan Aluminium Pot Stamping Spinning Aluminium Circle
| Alloy: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 5454 |
|---|---|
| Temper: | O, H12, H14, H16, H18, H24 |
| Thickness: | 0.4-10mm |
Rustproof 1100 Aluminiowe tarcze Cirlce 80 - 1000 mm o grubości 0,1 mm
| Aplikacja: | Garnki, patelnie, frytownice itp. |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Średnica: | 80-1000mm |
Surowiec Aluminiowy Koło 1100 Do Nieprzyczepionej Patelny
| Stopy: | 1100 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0,13-6,5 mm |

