Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum round circle ] mecz 115 produkty.
1050HO A3003 Okrągły aluminiowy dysk Okrągły dysk Aluminiowa blacha Pan Aluminiowy dysk do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | 1050HO aluminiowe koło aluminiowe, blacha aluminiowa, dysk aluminiowy do naczyń kuchennych |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
1100 3003 1050 1060 3005 3105 Polski okrągły dysk Aluminiowy okrągły dysk do naczyń kuchennych
| słowo kluczowe: | 3003 3005 3105 Koło aluminiowe ,1050 1060 1100 Dysk aluminiowy ,Kółko aluminiowe do naczyń kuchennyc |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
T351 Pan Colored Coat Aluminiowa tarcza H18 Wykończenie młyna do kuchenki
| słowo kluczowe: | tarcza aluminiowa do polerowania, okrąg aluminiowy 30 mm, okrąg aluminiowy z podstawą indukcyjną do |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
A3003 Aluminiowa powłoka wykończeniowa młyna tarczowego do patelni nieprzywierającej
| słowo kluczowe: | Importer koła aluminiowego, koło aluminiowe do patelni, nieprzywierająca, aluminiowa płyta koła, |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
H14 Naczynia Aluminiowa płyta 1070 Aluminiowa blacha odblaskowa ASTM B209
| słowo kluczowe: | aluminiowa tarcza do naczyń kuchennych, okrągła płyta aluminiowa, 1060 aluminiowa tarcza okrągła, |
|---|---|
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| twardość: | O, H12, H14, H16, H18 |
1/1.5/1.75/2/1.2/2.5mm Aluminiowa płytka okrągła Okrągła 1060 O Aluminiowy dysk
| Materiał: | Seria 1000 |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H18, H24, H32 itp |
| Gęstość: | 0,3-10,0 mm, zgodnie z życzeniem klienta |
Okrągła blacha aluminiowa 1060 do kloszy lamp
| Gatunek/Stop: | 1050, 1060, 1100, 3003 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 0,3-6mm |
Niestandardowa aluminiowa tarcza aluminiowa 25 mm 30 mm do patelni z nieprzywierającymi urządzeniami do gotowania ryżu
| Nazwa produktu: | aluminiowa tarcza 25 mm, aluminiowa płyta do gotowania ryżu, aluminiowe kółko na patelnię nieprzywie |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
Okrągły płytkowy dysk 1050 1060 1100 3003 5052 Aluminiowy okrąg
| Zastosowanie: | Garnki, patelnie, frytownice itp. |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Kształt: | koło |
Małe Aluminiowe Pance Kręgowe 3003 H24 Kręgowe
| Stopy: | Seria 1000, 3000, 5000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Średnica: | 80-1000mm |

