Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum round circle ] mecz 115 produkty.
Kuchnia 0,3 mm 0,4 mm 0,5 mm T4 T8 Aluminiowa płyta okrągła
| Nazwa produktu: | Dysk aluminiowy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3003 Koła naczyń kuchennych ze stopu aluminium 80 - 1000 mm
| Grubość: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Średnica: | 80-1000mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Anodowanie, polerowanie, galwanizacja itp. |
Pojemnik 380 ml Aluminiowa folia Pudełko z okładką prostokątne / okrągłe
| ALLOY: | 3003/8011 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Pojemność: | 380 ml/11,8 uncji |
Płyty do cięcia Aluminiowe 1050 1060 1100 3003 Aluminiowe okrągłe okrągłe do wyrobów kuchennych i świateł
| Stopy: | Seria 1000 i 3000 |
|---|---|
| Hartować: | O/H111/H112 H12/H22/H32 H16/H26/H36, itp. |
| Średnica: | 80-1000mm |
Folia Ramekins Krągłe folia patelnie Mikrowave Gładkie ściany dla folii tacę
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Wielkość: | 84x75x54mm |
| Kształt: | Okrągłe |
6 cali okrągły mini placek 12 uncji folia aluminiowa
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Kolor: | srebra |
| Kształt: | Okrągłe |
5754 5 barów 5 mm blacha aluminiowa w kratkę Płyty aluminiowe w kratkę
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa w kratkę ,Płyty aluminiowe w kratkę ,5754 5 bar 5mm blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| Rozmiar wzoru: | Dostosowane |
Stucco Tłoczona blacha aluminiowa Płyta aluminiowa kontrolna 5005 H34 Aluminiowa płyta diamentowa
| Słowo kluczowe: | Wytłaczana aluminiowa płyta stiukowa ,Aluminiowa płyta kontrolna ,5005 H34 aluminiowa płyta diamento |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| Rozmiar wzoru: | Dostosowane |
Niestandardowy wzór antypoślizgowy samochodu Płyta aluminiowa Wytłaczana płyta ze stopu aluminium
| Słowo kluczowe: | Płyta tłoczona ze stopu aluminium, antypoślizgowa płyta aluminiowa samochodu, aluminiowa płyta w kra |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi (Chiny) |
| Stop: | 1050/1060/1100/3003/5005/5052/5083/3005/8011 |

