Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum round circle ] mecz 115 produkty.
1100 1050 1060 3003 3105 Polerowanie Aluminiowa płyta krążkowa Płyta aluminiowa do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | koło aluminiowe 3003, 1060 okrągła tarcza aluminiowa (okrągła aluminiowa płyta aluminiowa) |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
Yongsheng O To H112 Aluminiowa okrągła płyta do garnków Naczynia
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Okrągłe koło z blachy aluminiowej 6,5 mm do garnka 1050 1060 1100 H14
| Grubość: | 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Średnica: | 80-1000mm |
| Obróbka powierzchniowa: | Anodowanie, polerowanie, galwanizacja itp. |
2021 1200 T6 Aluminiowa tarcza aluminiowa Okrągła patelnia do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | Dysk aluminiowy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Średnica 50 do 240 mm Koło aluminiowe 2 do 6 mm Grubość 1050 3003 5052 Producent z Chin
| Nazwa: | Koło aluminiowe |
|---|---|
| Proces materialny: | Walcowane na gorąco (DC) / Walcowane na zimno (CC) |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekane, wykończone młynem |
10 cali okrągłe folie z jednorazowej aluminiowej 2L duży okrągły folia tacy
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Nazwa: | 10-calowa tablica z folii aluminiowej |
| Pojemność: | 2000ml |
1050 1060 1100 3003 Okrągłe aluminiowe krążki do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 HO Mill Finish Aluminiowa okrągła płyta do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0,5 mm 0,6 mm 0,7 mm H22 H24 Okrągłe krążki aluminiowe SGS
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
80mm Dia H18 3105 3005 Puste aluminiowe dyski do gotowania na kole
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

