Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum round circle ] mecz 115 produkty.
Okrągła taca aluminiowa do powlekania R16 do naczyń szybkowarowych
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiowa płyta okrągła 1050 1060 1100 250 mm 350 mm 780 mm H14 Urządzenia kuchenne
| Stopy: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 itd. |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H24, H32 itp |
| Średnica: | 90 mm-1020 mm (wymagania klientów) |
1050 1060 1100 3003 HO Okrągły aluminiowy okrąg do naczyń kuchennych Przybory kuchenne i oświetlenie
| Nazwa produktu: | Aluminiowe koło tarczowe (koło aluminiowe 1100, tarcza aluminiowa) |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
Aluminiowy okrągły dysk 1050 1060 1100 H14 Aluminiowy okrąg do garnka
| Nazwa: | Dysk aluminiowy |
|---|---|
| Klasa: | 1050 1060 1100, itp. |
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
180mm 1050 1060 Okrągły aluminiowy okrąg Płyta Płyta Aluminiowy okrąg do naczynia do pizzy
| słowo kluczowe: | aluminiowa okrągła tarcza, aluminiowa płyta okrągła (aluminiowe koła do naczyń kuchennych) |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
99% Aluminium Koło 2mm 2,5mm 3mm Do naczyń kuchennych Aluminium okrągłe
| Stopy: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 5454 |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H24 |
| Gęstość: | 0,4-10 mm |
2mm 1050 1060 1100 3003 8011 Sublimacja Aluminiowa okrągła płyta krążkowa Aluminiowe koła do garnka do naczyń kuchennych
| słowo kluczowe: | aluminiowa płyta sublimacyjna, okrąg aluminiowy 1100 (okrąg aluminiowy 3003) |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/klasa: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
Płytka okrągła z dysku aluminiowego 1050 1060 1100 8011
| Obsługa powierzchni: | Anodowanie, polerowanie, galwanizacja itp. |
|---|---|
| Opakowanie: | drewniane pudełko, paleta itp. |
| MOQ: | 3 tony |
1050 1100 Anodowane aluminiowe dyski Koło H112 Temper
| Nazwa produktu: | Koło / dysk aluminiowy |
|---|---|
| Stop / klasa: | Serie 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Kręgi dyski elektryczny kuchenka surowiec blacha aluminiowa niestająca
| ALLOY: | 3003, 3105, 5052 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Średnica: | 80mm-1000mm |

