Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum round circle ] mecz 115 produkty.
T3 T8 T351 T851 Głębokie tłoczenie krążków aluminiowych
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Patelnia nieprzywierająca 6,0 mm Anodowane aluminiowe dyski do kuchni
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 HO Aluminum Circle Sheet Aluminium Round Plate For Cookware
| Nazwa produktu: | Okrągłe koło aluminiowe |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Dostosowane aluminiowe koło z blachy aluminiowej od 80 mm do 1000 mm
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Głębokie krążki aluminiowe do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
25mm 30mm Okrągły dysk 1050ho A3003 Blacha aluminiowa Pan Aluminiowy okrąg do patelni Nieprzywierający
| Nazwa produktu: | aluminiowe koło do patelni nieprzywierającej, 3003 aluminiowe koło, 1050ho aluminiowe koło aluminiow |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
Okrągła płyta aluminiowa 3003 DC Aluminiowy okrąg do produkcji naczyń kuchennych
| Stopy: | 3003 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Średnica: | 80-1000mm |
1100 1050 6061 T6 Nieprzywierająca aluminiowa płyta okrągła do garnka do naczyń
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta koła |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5005 5052 5083 Aluminiowe dyski okrągłe Płyty okrągłe Wafery aluminiowe
| Stopy: | 5005 5052 5083 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
| Średnica: | 80-1000mm |
1100 Aluminiowa płytka okrągła Aluminiowa płyta okrągła do naczyń kuchennych
| Klasa: | 1050, 1060, 1100, 3003 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Gęstość: | 0,3-6mm |

