Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 343 produkty.
Wysokiej jakości blacha aluminiowa 1050 do płyty z materiałem budowlanym
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1050, blacha aluminiowa 1050, blacha aluminiowa do materiałów budowlanych |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Grubość: | 0,2 mm-350 mm |
Alloy 6063 6061 t6 t4 Aluminiowa cewka Aluminiowa rolka w rolce
| Słowo kluczowe: | 6063 6061 t6 t4 cewka aluminiowa ,6061 rolka ze stopu aluminium, aluminiowa cewka 6063 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Wniosek: | zadaszenie, sufit, okładzina, rynna, ściana elewacyjna itp. |
6061 5052 Stucco Tłoczona aluminiowa blacha diamentowa 3003 H14 Aluminiowa płytka kontrolna
| Nazwa produktu: | Blacha aluminiowa w kratkę |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Hartować: | O-H112 |
3mm blacha aluminiowa 10mm blacha aluminiowa 5x10 blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 3 mm, płyta aluminiowa 10 mm, blacha aluminiowa 5x10 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
4x10 Blacha aluminiowa 2mm Grubość 4mm 3003 5052 H112 5083 A6061 T6 Płyta ze stopu aluminium
| słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003 h14, blacha aluminiowa 3105, płyta aluminiowa o grubości 16 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Blacha aluminiowa ryflowana 5-prążkowa, diamentowa, 3mm, 6061, 3003, tłoczona stucco
| Nazwa produktu: | Czarna aluminiowa płytka kontrolna, 3003 tłoczona aluminiowa cewka, 6061 tłoczona aluminiowa cewka |
|---|---|
| Stop/gatunek: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Hartować: | O-H112 |
5083 Anodowana blacha aluminiowa Płyta aluminiowa 5 mm 0,1 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm Blacha
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 5083, blacha aluminiowa 5083, blacha aluminiowa 5 mm |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
3003 5052 5083 6061 Antypoślizgowa aluminiowa blacha ryflowana w romby Aluminium Metal
| Słowo kluczowe: | Niepoślizgowa aluminiowa płyta |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Typ: | Płyta/cewka |
Cienka blacha aluminiowa 8x4 Blacha aluminiowa 6061 T6 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Cienka blacha aluminiowa (blacha aluminiowa 8x4 blacha aluminiowa 6061 T6) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Precyzyjna rolka z blachy aluminiowej 2,0 mm 3,0 mm Płyta aluminiowa 80 mm x 200 mm Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | Precyzyjna blacha aluminiowa, blacha aluminiowa 2,0 mm, blacha aluminiowa 3,0 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |

