Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 351 produkty.
6061 Blacha aluminiowa 6 mm 5 mm Blacha aluminiowa 4 mm Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | 6061 Blacha aluminiowa (blacha aluminiowa 5 mm, blacha aluminiowa 4 mm) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Materiał metalowy z płyty aluminiowej wykończonej na młynie do produkcji przemysłowej i zastosowań strukturalnych ciężkich
| Stop: | 1000, 3000, 5000, 6000 serii |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa: | Wykończenie młyna |
| Standard jakości: | ASTM B209, EN573-1 |
Sufit 5083 6061 Płyta ze stopu aluminium 4x8 Konstrukcja do budowy
| słowo kluczowe: | 3003 płyta aluminiowa (stop aluminium 5083) cena blachy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Blacha aluminiowa 5052 Blacha aluminiowa 0,7 mm Niestandardowa blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa niestandardowa, blacha aluminiowa 0,7 mm, blacha aluminiowa 5052, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Płytka aluminiowa 3000 stopów dowolnej długości, specjalne rozmiary, lekki, trwały, odporny na korozję
| Stop czy nie: | Jest stopem |
|---|---|
| Aplikacja: | pokrycia dachowe, sufity, okładziny, rynny itp. |
| Certyfikat: | SGS, ISO, RoHS itp. |
Blacha aluminiowa 5mm 12mm Blacha aluminiowa Płyta aluminiowa 3003 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003, płyta aluminiowa 12 mm, blacha aluminiowa 5 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0,1 mm Anodowana blacha aluminiowa 5 mm 0,2 mm 0,3 mm 0,7 mm T351
| Nazwa: | arkusz aluminium |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Stop 1000 Grubość 0,1 mm 5 mm Trwałe blachy metalowe z aluminium dla elementów elektrycznych i projektów inżynierii mechanicznej
| Tworzywo: | Stop aluminium |
|---|---|
| Stop: | 1000, 3000, 5000, 6000 serii |
| Hartować: | O ~ H112 |
Stop aluminium 1050 1100 3003 5052 6061 7075 8011 Blacha aluminiowa 5mm 10mm
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 5052, blacha aluminiowa 5 mm, blacha aluminiowa 10 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Blacha aluminiowa 350 mm 1050 1070 3105 5052 O H12 H15 H16 H18 H24
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa H12, blacha aluminiowa H24, blacha aluminiowa 1070 |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |

