Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 351 produkty.
3003 5052 5083 6061 Antypoślizgowa aluminiowa blacha ryflowana w romby Aluminium Metal
| Słowo kluczowe: | Niepoślizgowa aluminiowa płyta |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Typ: | Płyta/cewka |
5052 Blacha aluminiowa 4x8 Blacha aluminiowa 2 mm Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa 5052, blacha aluminiowa 2 mm, blacha aluminiowa 4x8, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Cienka blacha aluminiowa 8x4 Blacha aluminiowa 6061 T6 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Cienka blacha aluminiowa (blacha aluminiowa 8x4 blacha aluminiowa 6061 T6) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Niestandardowe płyty aluminiowe 6061 T4 6063 6083 5754 5053 A5052 H32 Rolka z blachy aluminiowej
| słowo kluczowe: | niestandardowe płyty aluminiowe, rolka z blachy aluminiowej, blacha aluminiowa a5052 h32, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Precyzyjna rolka z blachy aluminiowej 2,0 mm 3,0 mm Płyta aluminiowa 80 mm x 200 mm Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | Precyzyjna blacha aluminiowa, blacha aluminiowa 2,0 mm, blacha aluminiowa 3,0 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| stopień: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
3003 5754 6061 Aluminiowa płyta ryflowana w romby Aluminiowa płyta w kratę Blacha aluminiowa
| Stop: | Seria 1000, Seria 3000, Seria 5000, Seria 6000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
Aluminiowa blacha aluminiowa anodyzowana 1070 1200 2024 6061 7085 5052 3003 2A12
| Nazwa produktu: | Anodowana blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Tablica rejestracyjna z blachy aluminiowej 1060 1100 1050 Stop aluminium dla przemysłu
| Słowo kluczowe: | Rolka blachy aluminiowej (blacha aluminiowa 1050 ,1060 cena stopu aluminium) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5754 Blacha aluminiowa 5 barów 5 mm 4x8 Arkusz Aluminiowa płyta diamentowa Tłoczona rolka z blachy aluminiowej
| Nazwa produktu: | Płyta diamentowa z blachy aluminiowej 4x8 |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O-H112 |
5,0 mm 3003 H14 Tłoczona blacha aluminiowa 6061 5052 Pomarańczowa skórka w kratkę
| Nazwa produktu: | tłoczona blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

