Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 351 produkty.
1060/3003/5052/6061 Arkusze aluminiowe Roll Aluminium Coil Plate Aluminium Strip
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-6,5 mm |
| Szerokość: | 10-2000 mm |
1050 1060 1100 Cewka aluminiowa 3003 3105 5052 6061 Rolka z blachy aluminiowej
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Zasady płatności: | L / C, D / A, D / P, T / T, West Union, Money Gram itp. |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
6061 6082 t6 Blacha aluminiowa 6mm 25mm Super duraluminium 6063 t651 Płyta aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa, płyta aluminiowa 6061, blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop aluminium: | 6061, 6063 |
3105 3003 H14 Blacha aluminiowa 1,2 mm 4 mm 7 mm 16 mm Gruba blacha aluminiowa do znaków drogowych
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003 h14, blacha aluminiowa 3105 (blacha aluminiowa do znaków drogowych) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
1050 1060 1100 3003 5083 6061 Aluminiowa płyta do naczyń kuchennych i lamp
| Słowo kluczowe: | 1050 1060 1100 3003 Płyta aluminiowa, płyta aluminiowa do naczyń kuchennych i lampek, blacha alumini |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Normy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Płytka aluminiowa 6061 Arkusz aluminiowy Arkusz aluminiowy do budowy statków
| Klasa: | 6061 |
|---|---|
| Hartować: | O, T4, T6, T651, F |
| Gęstość: | 0,3-500 mm |
0,1 mm 350 mm Arkusze ze stopu aluminium Płyta 1060 3003 5052 6061 8011 2200 mm
| nazwa: | Płyta aluminiowa |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
6061 Aluminiowa płyta diamentowa o grubości 0,13 - 6,5 mm Aluminiowa płyta bieżnika
| Słowo kluczowe: | 6061 aluminiowa płyta w kratkę, aluminiowa płyta bieżnika, aluminiowa płyta diamentowa 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
Cena fabryczna 1050 Blacha aluminiowa O-H112 Producent blachy aluminiowej
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1050, blacha aluminiowa 1050, fabryka blach aluminiowych 1050 |
|---|---|
| Usługa przetwarzania: | Gięcie, Rozwijanie, Spawanie, Wykrawanie, Cięcie |
| Hartować: | O-H112 |
2 mm 3 mm 4 mm Arkusz aluminiowy Stopiona stopa 6063 6061 Arkusz aluminiowy
| ALLOY: | 6061 6063 |
|---|---|
| Hartować: | T6, T651, T4, T851, itp. |
| Gęstość: | 0,10 mm-350 mm |

