Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 351 produkty.
Aluminiowy taśma / taśma 1050 3105 0,2-4 mm grubości Aluminiowy taśma dla materiału baterii
| Numer modelu: | 1050 3105 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Szerokość: | 7-1000 mm |
8011 1235 1100 Duża rolka z folii aluminiowej 0,08 - 0,15 mm Klasa spożywcza
| Słowo kluczowe: | Rolki folii aluminiowej do pakowania, folia aluminiowa 35 mikronów, folia aluminiowa 1235 215 mm |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
1100 3003 1050 3005 3105 Polski okrągły aluminiowy krążek do naczyń kuchennych
| Nazwa produktu: | aluminiowa tarcza okrągła (okrągła aluminiowa 1100 aluminiowa płyta okrągła) |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Grubość: | 0,3 mm-6,0 mm |
Kolorowa taśma aluminiowa Channelume Mirror Aluminiowa cewka z listwą kanałową
| słowo kluczowe: | Taśma aluminiowa Channelume ,Cewka aluminiowa z listwą Cewka aluminiowa do listwy kanałowej |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 3003 8011 2,0 mm 4,0 mm Aluminiowa cewka w rolce Aluminiowa cewka dachowa
| słowo kluczowe: | Cewka aluminiowa 8011, Cewka aluminiowa 3003, Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiowa rolka rynny 0,13 mm-6,5 mm do listu kanałowego
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Dekoracyjne oświetlenie LED serii 1xxx powlekany Aluminiowy pasek 0,2 mm grubości Aluminiowa cewka
| Stop aluminium: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Hartować: | O, H14, H16, H18, H24, H26, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,2-8,0 mm |
A5052 H32 Cewka aluminiowa o grubości 0,5 mm do pakowania budynków
| słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa 1,6 mm aluminium 5052 h32, aluminiowa rolka płyty |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | 1000seria-8000seria |
Dostawcy rolek ze stopu aluminium 1050 1060 1070
| Słowo kluczowe: | Blacha aluminiowa, cewka aluminiowa (1050 cewka aluminiowa) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop/klasa: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
8011 1235 1100 Folia aluminiowa Jumbo Roll 0,08 - 0,15 mm Fabryka Chinses
| Słowo kluczowe: | Rolki z folii aluminiowej do pakowania, folia aluminiowa 35 mikronów, folia aluminiowa 1235 215 mm |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |

