Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ 6061 aluminum sheet plate ] mecz 343 produkty.
1 4 Aluminiowa tablica diamentowa 18 x 36 cali 6061 - T6 Aluminiowa tablica bieżnika
| Stopień stopu: | 6061 |
|---|---|
| Hartować: | T4, T8, T112 itp |
| Gęstość: | 0,12-1,2 mm |
Blacha aluminiowa 5mm 10mm Grubość 1050 1060 1100 Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa o grubości 5 mm, cena stopu aluminium 1060, blacha aluminiowa 1100, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
A3003 5052 5754 Aluminiowa tablica diamentowa 6061 Aluminiowa tablica bieżnika 5 barów Aluminiowa tablica kontrolna
| Nazwa produktu: | Aluminiowa płyta do szachownicy |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
Blacha aluminiowa ryflowana seria 3000, tłoczona blacha aluminiowa w romby 5754 5052 5083, aluminiowa blacha antypoślizgowa
| Nazwa produktu: | 1060 Aluminiowa płyta bieżnika, H34 Aluminiowa płyta bieżnika, 5754 5052 5083 H34 Aluminiowa płyta b |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000-8000 |
| Hartować: | O-H112, T3-T8, T351-T851 |
3003 6061 Aluminiowa blacha ryflowana, aluminiowa blacha w romby, blacha antypoślizgowa z wytłoczonym wzorem w 5 prążków
| Stopień: | Seria 1000, 3000, 5000 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,13 mm-6,5 mm |
2 mm 3 mm 4 mm Arkusz aluminiowy Stopiona stopa 6063 6061 Arkusz aluminiowy
| ALLOY: | 6061 6063 |
|---|---|
| Hartować: | T6, T651, T4, T851, itp. |
| Gęstość: | 0,10 mm-350 mm |
Arkusze ze stopu aluminium o grubości 0,2 mm 6061 do dekoracji kuchni
| Nazwa produktu: | Blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Anodowany aluminium Producenci 2mm 3mm 5mm 10mm Arkusz aluminiowy Cena Arkusz aluminiowy
| Materiał: | Anodyzowane aluminium |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
| Grubość: | 0,2 mm-20 mm |
1mm 1.5mm 2mm 4mm 5mm 6mm Grubość 6061 6063 T6 Aluminiowa płyta ze stopu samolotu Blacha aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa (płyta aluminiowa 6061, blacha aluminiowa) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Stop aluminium: | 6061, 6063 |
4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm Gruba płyta aluminiowa 3003 H14 3105 Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003 h14, blacha aluminiowa 3105, płyta aluminiowa o grubości 16 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

