Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] mecz 182 produkty.
1mm 5052 H34 H24 Metalowa płaska aluminiowa cewka z taśmy
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
H22 Anodowana płyta aluminiowa o grubości 0,2 mm 0,3 mm 0,4 mm
| Nazwa produktu: | Anodowana blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Taśma aluminiowa przejściowa 10 mm Cewka z anodyzowanego aluminium serii 8000
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Arkusz aluminiowy serii 1000 Arkusz aluminiowy przemysłowy Aluminium czyste
| Materiał: | Seria 1000 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Arkusz aluminiowy 1060 1100 3003 5052 2mm 3mm 4mm Arkusz aluminiowy do arkusza sufitowego
| Słowo kluczowe: | Płyta aluminiowa |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 0,15-200 mm dostosowane |
Yongsheng 1XXX 1050 0,5 mm H24 Taśma aluminiowa rolka
| Nazwa produktu: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 6061 SGS Blacha aluminiowa T6 6063 7075 2 mm 3 mm 4 mm
| Grubość: | 0,1 mm-20 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 10mm-2200mm |
| Długość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
3003H Cewka aluminiowa 8011 Rolka z blachy aluminiowej
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Stop / klasa: | Seria 1000—8000 |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 1100 H24 Aluminiowa rolka cewki 1xxx 3xxx 5xxx 6xxx Seria dla motoryzacji
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Stop / klasa: | Seria 1000—8000 |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
A5052 H32 Blacha aluminiowa Wstępnie malowana cewka aluminiowa do korpusów jachtów kanałowych
| Nazwa produktu: | cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

