Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] mecz 182 produkty.
Taśma aluminiowa o grubości 20 mm i grubości 0,3 mm 3003 H24 z cienkiej aluminiowej cewki
| Nazwa produktu: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
2mm H26 1100 Cienkie aluminiowe paski czystości do rur o wysokiej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | Cewka z taśmy aluminiowej |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Blacha aluminiowa z polerowanego stopu 3 5 6 8 Seria 10 mm
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-30 mm |
| Szerokość: | 10mm-2200mm |
T851 24x50 0,5 mm 1070 Przemysłowa cewka z taśmy aluminiowej
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1xxx do 8xxx H26 aluminiowe okrągłe koło do przyborów kuchennych
| Nazwa produktu: | Aluminiowe okrągłe koło |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Plain 1100 3003 6061 5083 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm Stucco Embossed Aluminium Sheet Coil
| Stop: | 1100 3003 5052 6061 itd |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Grubość: | 1 mm, 1,2 mm, 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, na zamówienie |
Aluminiowy okrąg serii 1000 stopu Aluminiowy dysk do lamp i latarni
| Stopy: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Thickness: | 0.13-6.5mm |
0.8mm 10mm 20mm Aluminiumowy pasek 1100 1060
| Nazwa produktu: | 0,8 mm * 10 mm 20 mm listwa aluminiowa 1100 1060 |
|---|---|
| Stopy: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 itp. |
| Hartować: | O, H12, H14, H26, H22, H32, H34, H36 itp. |
1100 1200 O H112 Teksturowana aluminiowa cewka z powłoką PCV Dostosowany kolor
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
1mm 5052 H34 H24 Metalowa płaska aluminiowa cewka z taśmy
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

