Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] mecz 182 produkty.
5.0mm 1070 Aluminiowa taśma cewki Odwijanie anodowanych taśm aluminiowych
| Nazwa produktu: | Listwy aluminiowe |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Blacha aluminiowa w kręgu, rolce, arkuszu, taśmie, produkowana do zastosowań w drzwiach. Lekki i trwały materiał.
| Nazwa produktu: | Cewka/rolka aluminiowa |
|---|---|
| Stop czy nie: | Jest stopem |
| grubość: | 0,1 mm - 3,0 mm |
1050 H24 Anodowana aluminiowa cewka 0,13 mm Grube wykrawanie gięcia
| Nazwa produktu: | Listwy aluminiowe |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiowa płyta diamentowa 5052, wytłaczana blacha aluminiowa 8 x 4, aluminiowa płyta antypoślizgowa
| Nazwa produktu: | Płyta diamentowa 5052 Aluminium 8 x 4 Arkusz aluminiowy Płyta bieżnika aluminiowego |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O-H112 |
0.8mm 1mm 2mm 2.5mm 3mm 6061-T6 Arkusz aluminiowy 4x8 Standardowy rozmiar
| Materiał: | Seria 6000 |
|---|---|
| Powierzchnia: | Brilliant, polerowane, włosy, szczotka, piasek, wybuchowy, szachowy, rzeźbiony, grawerowany, itp. |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
H14 Temper Aluminium Strips Roll Coil 100-6000mm Długość 10-1600mm Szerokość
| Powierzchnia: | Wykończenie młyna, anodowane, szczotkowane, wytłaczane itp |
|---|---|
| ID: | 508mm lub 610mm |
| Normy: | ASTM-B209, EN573-1, GB/ T3880.1-2006 |
1060 1100 Taśma z cewki aluminiowej z wykończeniem walcowanym H112 o grubości 0,2 mm
| Minimalne zamówienie: | 1 tona |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-6,0 mm |
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
99% Aluminium Koło 2mm 2,5mm 3mm Do naczyń kuchennych Aluminium okrągłe
| Stopy: | 1050 1060 1100 3003 3004 5005 5052 5454 |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H24 |
| Gęstość: | 0,4-10 mm |
5052 H32 1060 H24 Al Wyróżniony aluminium 3003 H14 Aluminiowe tabliczki szablonowe
| Klasa: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Rodzaj: | Płyta |
| Hartować: | O-H112 |
Aluminiowy zwoj ze sznurkiem stopu stopu Wleśnia 1,5 mm 2,5 mm Wewnątrz 76 mm średnica
| Szerokość: | Zgodnie z Twoimi wymaganiami |
|---|---|
| Zastosowanie: | Budowa, dekoracja, transport itp. |
| Gęstość: | 0,1-6,0 mm |

