Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] mecz 182 produkty.
5051 5083 6061 Blacha aluminiowa gruba 02mm 03mm 04mm 05mm 07mm 08mm
| słowo kluczowe: | płyta aluminiowa 5051 5083 6061 (gruba blacha aluminiowa 03 mm 04 mm 05 mm , blacha aluminiowa 08 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm Gruba płyta aluminiowa 3003 H14 3105 Blacha aluminiowa
| słowo kluczowe: | blacha aluminiowa 3003 h14, blacha aluminiowa 3105, płyta aluminiowa o grubości 16 mm, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiowa płyta ze stopu T351 Temper 12 mm 15 mm do sufitu
| słowo kluczowe: | cena płyty aluminiowej (płyta aluminiowa o grubości 16 mm, płyta aluminiowa 25 mm) |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5,0 mm wytłaczana blacha aluminiowa 5052 Seria 3000 Aluminiowe blachy diamentowe
| Nazwa produktu: | aluminiowa płyta w kratkę, aluminiowa płyta bieżnika 5 barów, aluminiowa płyta kontrolna 2 mm |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3mm tłoczona blacha aluminiowa 8x4 aluminiowa blacha w kratkę
| Nazwa produktu: | Aluminiowe blachy diamentowe, aluminiowa płyta kontrolna 3mm, aluminiowa płyta kontrolna 8x4 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Okrągła płyta aluminiowa 3003 DC Aluminiowy okrąg do produkcji naczyń kuchennych
| Stopy: | 3003 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 |
| Średnica: | 80-1000mm |
Arkusze płyt z czarnego diamentu 4x8 aluminiowa płyta diamentowa aluminiowa płyta w kratkę
| Słowo kluczowe: | Arkusze z czarnego diamentu (płyta aluminiowa w kratkę , 4x8 aluminiowa płyta diamentowa) |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 , T3-T8 |
| Grubość: | 0,15 mm-5 mm |
T851 40mm 3004 Taśma aluminiowa do profili aluminiowych do schodów
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3105 H18 5.0mm Ip65 Aluminiowa taśma cewki do lampy LED
| Nazwa produktu: | Cewka aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5.0mm 3003 H14 6061 5052 Tłoczona blacha aluminiowa stiukowa Czarna płyta kontrolna Aluminium
| Nazwa produktu: | tłoczona blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

