Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] mecz 182 produkty.
Stop aluminiowy 3003 5052 Strój z folią z cewką pokrytą kolorem do części maszyn i urządzeń przemysłowych zapewniających wydajność
| Nazwa produktu: | Kolorowa cewka aluminiowa |
|---|---|
| Stop czy nie: | Jest stopem |
| Kolor: | Kolor RAL Wymagania klienta |
Arkusze ze stopu aluminium o grubości 0,2 mm 6061 do dekoracji kuchni
| Nazwa produktu: | Blacha aluminiowa |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3003 H14 Aluminium 1mm 2mm 3mm 4mm 6mm 5mm Aluminiowa blacha stopowa
| Alloy: | 3003 |
|---|---|
| Temper: | O-H112 |
| Thickness: | 0.12-6.00mm,or customer's requirement |
Aluminiowa cewka z taśmą 3000 serii 3003 3004 3105 Aluminiowy zestaw płytkowy
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| MOQ: | 3 tony |
| Grubość: | 0,1-6,0 mm |
3 5 6series Cewka ze stopu aluminium Dostosowana 50 mm
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Grubość: | 0,1-6,0 mm |
| Width: | 50-1500mm |
Aluminiowa blacha dachowa Ocynkowana blacha aluminiowa Aluminiowa blacha dachowa w zwojach
| Słowo kluczowe: | blacha aluminiowa, blacha aluminiowa w zwojach, blacha aluminiowa ocynkowana, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Gongyi, Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Niestandardowe aluminiowe blachy faliste ocynkowane aluminiowe dachowe faliste aluminiowe panele dachowe
| Słowo kluczowe: | Płytki aluminiowe faliste, dach z galwanizowanego aluminium, panele dachowe z falistego aluminiowego |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiowa blacha diamentowa Płyta aluminiowa w kratkę Grubość aluminiowej płyty w kratkę
| Słowo kluczowe: | aluminiowa płyta kontrolna, aluminiowa blacha diamentowa, aluminiowa płyta kontrolna, |
|---|---|
| Stop / klasa: | Seria 1000, seria 3000, seria 5000 |
| Hartować: | O-H112 |
Aluminium 6061 T6 Aluminium 6063 aluminiowa blacha dachowa
| Słowo kluczowe: | aluminiowa płyta aluminiowa 6061 t6, 6063, aluminiowa blacha dachowa, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| break: | Yongsheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Aluminiowe blachy dachowe 1060 H24 Aluminiowa płyta 3105 H24 Aluminiowe dachówki
| Słowo kluczowe: | Aluminiowe blachy dachowe,3105 h24 aluminiowe dachówki,1060 h24 płyta aluminiowa |
|---|---|
| Certyfikat: | ISO, ROHS |
| Standardy: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |

