Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum foil roll food grade ] mecz 83 produkty.
Rolki z folii aluminiowej Food Grade 1060 3003 5052 8006 8011 Do zastosowań medycznych
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
8 - 50 Mic Srebrna rolka folii aluminiowej Seria 1/3/5/8 Food Grade
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Rolka folii aluminiowej 10 mikronów 8011 Rolka z folii aluminiowej Spożywcza Folia aluminiowa do użytku domowego
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Papier z folii aluminiowej do użytku gospodarstwa domowego
| Słowo kluczowe: | Rolka folii aluminiowej Jumbo, folia aluminiowa 38 mikronów |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Hartować: | O ~ H112 |
Fabryka w Chinach 8011 Folia aluminiowa Rolka Cena Folia spożywcza
| Słowo kluczowe: | Rolka z folii aluminiowej 8011, folia aluminiowa spożywcza, cena aluminium 8011 |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Food Grade 8011 3003 Folia aluminiowa Jumbo Roll Cena Folia Almunium Rolka Folie aluminiowe Papier
| Słowo kluczowe: | rolka folii aluminiowej folie aluminiowe papier, klasa spożywcza 8011 3003 folia aluminiowa cena rol |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Rolowanie folii aluminiowej do kuchni
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Stopy: | Stop 8011/1235/8006 |
| Gęstość: | 9-30mikrofonów |
Folia aluminiowa o podwójnym zero 0,006 do 0,009 mm żywnościowa farmaceutyczna pakowanie wysokiej bariery odporna na wilgoć bezpośrednia fabryka
| Stop: | 1235, 8011 itp |
|---|---|
| Hartować: | O, itp |
| Thcikness: | 0,006-0,009 mm |
Rolki z folii aluminiowej 1235 3003 5052 8006 8011 Rolka z folii aluminiowej Food Grade
| Nazwa: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, opakowania do żywności Folia |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
8006 8011 Rolka z folii aluminiowej klasy spożywczej 0,2 mm do pakowania leków
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 8011, folia aluminiowa spożywcza, rolka folii aluminiowej do opakowania |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |

