Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum foil roll food grade ] mecz 83 produkty.
Folia aluminiowa do pakowania żywności serii 1000 i 8000, grubość 0,006 do 0,009 mm
| Stop: | 1235, 8011, 8079 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O, itp |
| Grubość: | 0,006-0,009 mm |
Rolka folii aluminiowej 8011 o grubości 0,02 mm, odporna na wysokie temperatury, do pojemników na żywność do piekarnika
| Stop: | 1235, 1145, 8011, 8021, 8079 itp. |
|---|---|
| Hartować: | O, H18 |
| Grubość: | 0,006-0,2 mm |
8006 7 - 60 Mikron Aluminium Jumbo Roll Folia domowa z aluminium do szybkiego spożycia
| Stopy: | 8006 |
|---|---|
| Hartować: | O-H112 itp |
| Gęstość: | 0,007-0,06 mm |
8006 Stop H22 100mic Folia aluminiowa Jumbo Roll Folia pojemnikowa klasy spożywczej
| Marka: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Rolka folii aluminiowej |
| Stopy: | 8006 |
1050 3003 8011 Folia aluminiowa Jumbo Roll Food Grade 500 mm Medical
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 1050, rolka folii aluminiowej 8011, folia aluminiowa 3003 |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Gęstość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Papier foliowy do użytku domowego z aluminiowej folii 18" x 1000"
| Name: | Heavy Duty Aluminum Foil 18" X 1000" |
|---|---|
| Size: | 30cm*5m,12m,30m,100m,150m,200m or customized |
| Product Type: | Roll |
8079 8006 Papier Folia aluminiowa Jumbo Opakowania do żywności 11 mikronów 35 mikronów Folia aluminiowa Jumbo Roll
| Słowo kluczowe: | Papier folia aluminiowa, folia aluminiowa 35 mikronów, folia aluminiowa 1235 Jumbo Roll Food Packagi |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
1050 3003 8011 Folia aluminiowa Jumbo Roll Food Grade 1500 mm Medyczna folia aluminiowa
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 1050, rolka folii aluminiowej 8011, folia aluminiowa 3003 |
|---|---|
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Customeried Srebrna folia ze stopu aluminium Rolka 6 mikronów 8011 1100 Długość
| Marka: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Długość: | Jak na Twoje wymagania |
8011 Alloy Food Grade Jumbo Folia aluminiowa Rolka laminowana
| słowo kluczowe: | Folia aluminiowa Jumbo Roll, Walcarka do folii aluminiowej, Folia aluminiowa ze stopu spożywczego 80 |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, folia aluminiowa do pakowani |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |

