Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum foil roll food grade ] mecz 83 produkty.
1060 1050 Food-Grade Aluminum Plate Sheet 0.3mm Thickness for Pharmaceutical Blister Packs/Food Packaging
| Słowo kluczowe: | Arkusz aluminiowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal aluminiowy |
| Hartować: | O-H112 |
8011 8079 Żywność Folia aluminiowa Papierowa cewka 11 12 20 30 35 Mikron Jumbo Roll
| Stopy: | 8011 8079 |
|---|---|
| Hartować: | O, F, H12, H18, H22, H24, H26, H32 itp. |
| Gęstość: | 0,006-0,2 mm |
1060 8011 8079 Aluminiowe rolki Jumbo 0,011 mm Rolka folii Ceny hurtowe
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 8011, cena rolki folii aluminiowej 1060, folia aluminiowa 0,011 mm |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Folia dla restauracji, piekarni i cateringu
| Keyword: | Foodservice Foil 1000ft Commercial Grade 8011 Aluminum Foil Roll |
|---|---|
| Wymiar: | 1000 stóp * 12 cali |
| Thickness: | 12/14/16/18/20/25 microns |
8011 8006 Folia aluminiowa do żywności 3003 3004 Do pudełka na lunch na wynos
| Nazwa produktu: | Rolka folii aluminiowej |
|---|---|
| Materiał: | aluminium |
| Grubość: | 6-20 mikronów |
Gładka powierzchnia 10-20 mikronów grubość 0,006-0,2 mm folia oferująca doskonałe właściwości barierowe i wydajność w procesach produkcyjnych
| Application: | Cigarette Packaging, Lamination And Food Packaging, Etc |
|---|---|
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
| Standards: | 70 ~ 550Mpa |
Folia embozowana 8011 0,009-0,2 mm Aluminium embozowane do fryzjera
| Surowce: | 8011 Folia aluminiowa |
|---|---|
| Szerokość: | 10 - 1300 mm |
| Długość: | każdy |
0.02mm do palenia żywności opakowanie folia aluminiowa do żywności 50M/100M/150M
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Stopy: | 8011 |
| Gęstość: | 10mc 12mc 14mc 15mc 18mc 20mc |
1100 1060 Aluminum Sheet 0.5mm Thickness for Food Packaging/Electronic Heat Dissipation
| Słowo kluczowe: | Arkusz aluminiowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal aluminiowy |
| Hartować: | O-H112 |
300 ml 1000 ml srebrnej folii z cytryny do podawania trysa do pakowania żywności
| Materiał rzędu: | Folia aluminiowa 3003, 3004 |
|---|---|
| Kolor: | Srebro, złoto, dostosowane |
| Kształt: | prostokąt |

