Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum foil roll food grade ] mecz 83 produkty.
8006 8011 8021 8079 Folia aluminiowa Rolka papieru Folia aluminiowa spożywcza do pakowania żywności
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa klasy spożywczej , Rolka papieru z folii aluminiowej , Folia aluminiowa do pakowani |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
5052 8011 Duża rolka folii aluminiowej do kolby klimatyzatora
| Słowo kluczowe: | 8011 duża rolka z folii aluminiowej, 5052 folia aluminiowa |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
200 stóp kwadratowych folia aluminiowa 0,014 mm x 30 cm x 61 m folia rolkowa
| Materiał: | 8011 Folia aluminiowa |
|---|---|
| Gęstość: | 0,006 mm (6micron) - 0,2 mm (200micron) |
| Szerokość: | 120-1500 mm (tolerancja: ± 1,0 mm) |
Importerzy folii aluminiowej Folia aluminiowa Jumbo Roll Domowa aluminiowa folia papierowa do żywności
| Słowo kluczowe: | folia z folii aluminiowej jumbo, niestandardowa folia aluminiowa, cena rolki folii aluminiowej, |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Miasto Huiguo, miasto Gongyi, prowincja Henan, Chiny |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Folia aluminiowa Jumbo Roll Żywność gospodarstwa domowego Stopień 14 mikronów Folia surowiec
| Opakowanie: | drewniane opakowanie |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Nazwa produktu: | Rolka folii aluminiowej |
37Folia aluminiowa 14 mikronów Folia cynowa do jednorazowego użytku w kuchni
| Surowce: | Folia aluminiowa 8011 |
|---|---|
| Hartować: | O |
| Gęstość: | 0,009-0,028 mm |
8011 1235 1100 Duża rolka z folii aluminiowej 0,08 - 0,15 mm Klasa spożywcza
| Słowo kluczowe: | Rolki folii aluminiowej do pakowania, folia aluminiowa 35 mikronów, folia aluminiowa 1235 215 mm |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Typ: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
3003 3004 3105 Folia aluminiowa Jumbo Roll 38 mikronów 300 mm Folia aluminiowa 12x1000
| Słowo kluczowe: | Rolka folii aluminiowej Jumbo, folia aluminiowa 38 mikronów |
|---|---|
| Stop/gatunek: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
Pojemnik jednorazowy z folii aluminiowej klasy spożywczej 300 ml
| Materiał: | 3003 3004 8011 folia aluminiowa |
|---|---|
| Kształt: | Prostokąt lub dostosowany |
| Użycie: | Opakowania przekąsek, dodatków, sosów, deserów itp. |
9 Mikron 10-18 Mikron 8011 8006 8021 8079 Folia aluminiowa do kuchni Jumbo Roll For Food / Container
| szerokość długość: | Jak na Twoje wymagania |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Rolka folii aluminiowej |
| Pochodzenie: | Chiny |

