Wszystkie produkty
-
Cewka z taśmy aluminiowej
-
Cewka aluminiowa powlekana kolorem
-
Rolka z folii aluminiowej
-
Aluminiowa płyta
-
Aluminiowy krążek
-
folia poliestrowa laminowana z folii aluminium
-
Płyta aluminiowa w kratkę
-
Blacha aluminiowa diamentowa
-
Tłoczona blacha aluminiowa
-
Anodowana blacha aluminiowa
-
Lustrzana blacha aluminiowa
-
Pojemnik z folii aluminiowej
-
Pudełko na lunch z folii aluminiowej
-
Grill jednorazowy
-
Jaskółka oknówkaKiedy po raz pierwszy współpracowaliśmy z Yongsheng Aluminium, okazało się to bardzo łatwe, ponieważ czas dostawy towarów był bardzo szybki, a kierownik firmy był również bardzo profesjonalny. -
Alice SuNasza firma i Yongsheng Aluminium współpracują od prawie trzech lat. -
ZoeyKupujemy koła aluminiowe od Yongsheng Aluminium i wysyłamy je do Ghany. -
Amin MazlumKupiliśmy łącznie prawie 500 ton tłoczonych kolorowych cewek aluminiowych od Yongsheng Aluminium.
słowa kluczowe [ aluminum foil roll food grade ] mecz 83 produkty.
Wysoka wartość dynowa 12-16um folia aluminiowa do elektrody dodatniej baterii litowej
| Nazwa produktu: | Folia akumulatorowa o wysokiej wartości dyne |
|---|---|
| Stopy: | 1050 1060 1100 1235 |
| Hartować: | O, H14, H18, H22, H24 |
5a02 8006 Folia aluminiowa klasy spożywczej Jumbo Roll Anti Corrosion
| słowo kluczowe: | 8006 8011 Folia aluminiowa spożywcza, folia aluminiowa Jumbo Roll, folia aluminiowa do FoodPackage |
|---|---|
| Typ stopu: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Materiały rdzenia wewnętrznego: | Rdzeń aluminiowy itp. |
8011 Rolka folii aluminiowej do pakowania żywności o szerokości 1500 mm ASTM B209
| Słowo kluczowe: | Folia aluminiowa 8011, cena folii aluminiowej, pakowanie żywności z folii aluminiowej |
|---|---|
| Rodzaj: | Folia gruba, Folia średnia, Folia lekka |
| Gęstość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Folia Aluminiowa Rolka jumbo 1235 3003 5052 8006 8011 Aluminiowa Rolka Foliowa
| Słowo kluczowe: | 8011 folia aluminiowa (rolki aluminiowe foliowe rolka z folii aluminiowej) |
|---|---|
| Przedmiot: | Dostawca Catering Folia aluminiowa, srebrny papier z folii aluminiowej, folia aluminiowa do pakowani |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
Rolowanie folii aluminiowej do kuchni do pieca w kuchence i mikrofalówce
| Materiał: | Folia aluminiowa |
|---|---|
| Stopy: | 8011 |
| Gęstość: | 10mc 12mc 14mc 15mc 18mc 20mc |
Gorący i zimny prostokątny lasagna z aluminium lasagna jednorazowa folia aluminiowa
| Materiał: | 99% czystej folii aluminiowej przeznaczonej do kontaktu z żywnością |
|---|---|
| Stopy: | 3003 3004 8011 |
| Wypełnij górę: | 429 x 319 mm |
Cewka aluminiowa 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 Rolka z blachy aluminiowej
| słowo kluczowe: | 1050 1060 1100 Cewka aluminiowa ,3003 3105 Cewka aluminiowa ,5052 6061 Rolka z blachy aluminiowej |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000—8000 |
| Marka: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Papier z folii aluminiowej klasy spożywczej 1100 1235 Szerokość folii aluminiowej do pojemników 1500 mm
| słowo kluczowe: | folia aluminiowa Papier z folii aluminiowej , rolki z folii aluminiowej jumbo |
|---|---|
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
| grubość: | 0,006 ~ 0,2 mm |
Arkusze folii aluminiowej do żywności z folii aluminiowej Rolka z folii aluminiowej Folia aluminiowa do pakowania żywności
| Słowo kluczowe: | rolka z folii aluminiowej, folia aluminiowa, folia aluminiowa do pakowania żywności, |
|---|---|
| Stop/klasa: | Seria 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 |
| Rodzaj: | Gruba folia, średnia folia, lekka folia |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Aluminium Foil Food Grade Kitchen Foil Paper
| Stop: | 8011 |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H18, H24, H22 itd |
| Grubość: | 12 mikronów |

